Kaçak Akım Rölesi Seçimi

sayaç üstündeki sigortayı 25a ile değiştir kaeolesinide 25a alıp sigortalarıda 16 ve 10 a olarak düzenle slm
hocam sayacdaki sigortada sorunmu var 40a kar alsam sorunmu cikarirda 25 lik al diyorsonuz sigortalarin bu hali ile calismazmi kar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
hocam sayacdaki sigortada sorunmu var 40a kar alsam sorunmu cikarirda 25 lik al diyorsonuz sigortalarin bu hali ile calismazmi kar
senin sayacın oradaki c40a kar ı da 40a al derim bence rezistans usta 25a al diyorsunuz ama bu adam evde fırın şofben kullanırsa
sürekli sigorta atar

kafam kariski 25A aldiyor rezidans hocam baskasi sigortalarida degistir diyor siz 40a alin diyorsunuz
rezistans usta daha iyi bilir ama dedim ya fırın şofben filan kullanırsan 25 a sigorta sürekli atar bunları kullanmıyorsan 25a al

rezistans usta daha iyi bilir ama dedim ya fırın şofben filan kullanırsan 25 a sigorta sürekli atar bunları kullanmıyorsan 25a al
firin zaten 1500 wattlik kullaniyoruz camasir makinesi felan zaten mutfak sigortasi 25 a yanlis hatirlamiyorsam devamli atiyordu 32 ile degistirikdi ocikarilan sigorta duruyor bir bakiyim kaclikmis o sohben yok dogal gaz kombisi var

Hocam, atlama yapılması demek, istediğiniz kadar 32 A lik sigorta takın, sizin gücünüz, ilk sigortanın amperi kadardır..Sizin şu an ki haliyle hem çamaşır mak. hem fırın hem de bulaşık makinesini çalıştıramıyor olmanız lazım..Pano, usta tarafından elden geçmeli..En başa 32 A lik sigorta, ardından da linyelere göre uygun 10 ve 16 A lik sigortalar olacak şekilde bağlantılar revize edilmeli.saygılar

Hocam, atlama yapılması demek, istediğiniz kadar 32 A lik sigorta takın, sizin gücünüz, ilk sigortanın amperi kadardır..Sizin şu an ki haliyle hem çamaşır mak. hem fırın hem de bulaşık makinesini çalıştıramıyor olmanız lazım..Pano, usta tarafından elden geçmeli..En başa 32 A lik sigorta, ardından da linyelere göre uygun 10 ve 16 A lik sigortalar olacak şekilde bağlantılar revize edilmeli.saygılar
suan sorunsuz calisiyor 32a ile bir anlam veremedim

elektrik iç tesisat yönetmeliğine göre monofaze ile beslenen tesisatlarda sayaç üstü sigorta 25a i geçemez. daha büyük sigorta kabloların akım taşıma kapasitesini aşar. eğer tesisat gücünüz 9 kw ı geçiyorsa güç arttırım projesi çizilerek tesisat trifazeye uygun hale getirilir yani sigorta ve kolon hattı iç tesisat kabloları projeye uygun olarak değiştirilir slm

elektrik iç tesisat yönetmeliğine göre monofaze ile beslenen tesisatlarda sayaç üstü sigorta 25a i geçemez. daha büyük sigorta kabloların akım taşıma kapasitesini aşar. eğer tesisat gücünüz 9 kw ı geçiyorsa güç arttırım projesi çizilerek tesisat trifazeye uygun hale getirilir yani sigorta ve kolon hattı iç tesisat kabloları projeye uygun olarak değiştirilir slm
simdi benim sayacın ordaki sigortada sorunmu var benim anlayacagım sekilde anlatabilirmiiniz rica etsem

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri