Resimdeki soğutucu muadili

merhaba, bu cihaz basınçlı havayı soğutmaktadır. aslına bakarsan spesifik bir ürün olduğu söylendi. ayrıntılı bilgim benim de yok malesef. ama yönlendirirseniz nasıl bir bilgi lazımsa temin etmeye çalışırım

güzel insan, eski üyesin ama acemiler gibi soru soruyorsun. bu soğutucu amca devlet sırrı filan değilse; nerede ne iş yapıyor, nasıl çalışıyor gibi spesifik olmayan bilgileri en başta versen nasıl olurdu? hani ben değil, en azından bilen kişiler eşdeğeri nedir daha iyi bilirler. yada benim gibi az bilenler, bilen arkadaşlarına sorarlar veya yönlendirme yaparlar değil mi? marka italyan, hadi internette google amcaya sor marka model ara ne işe yarar öğren, bir de burası forum. adamlar makine başında nöbet tutmuyor benim gibi(ben duble emekliyim). hani işten gelecek oturacak yemek filan yiyecek, ailesine zaman ayıracak, şimdi keyf zamanı deyip foruma girip bakacak. hani bu tarafları da düşünmek lazım değil mi? yıllar önce hatcheryde çalışırken anaçlar için iklimlendirme yapardık, su ısısını sabit tutmak zorundaydık ve bir soğutma sistemimiz vardı. fransıza sordum bu soğutma ünitesi bozulursa ne olur diye? 24 saat içinde yenilemek gerekir dedi. Türkiye'de yok dedim. farketmez dedi, yerli marka ve model vererek hemen alır değiştiririz dedi. aradaki farkı sanırım anladın. o zamanlar fransadan bir malın gelmesi 3 ay filan alıyordu.

merhaba, bu cihaz basınçlı havayı soğutmaktadır. aslına bakarsan spesifik bir ürün olduğu söylendi. ayrıntılı bilgim benim de yok malesef. ama yönlendirirseniz nasıl bir bilgi lazımsa temin etmeye çalışırım
Sanırım bu alet basınçlı hava kurutucusu. İnternette bir de basınçlı hava kurutucusu olarak aratın bir çok firma çıkacaktır. alfahava.com gibi...

Forum istatistikleri

Konular
128,206
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri