Üniversite bölüm

serkan0544

Üye
Merhabalar.Üniversite için tercih yapacağım.Elektrik elektronik bölümü otomasyon sistemleri dalı mezunuyum.Hangi bölüme gideceğimi karar veremedim.

Elektrik
Endüstriyel Elektronik
Endüstriyel Otomasyon
Mekatronik

Endüstriyel elektronik bölümü ile endüstriyel otomasyon arasında ne fark var.

Bu bolumlerin adı değişti sanırım öyle duymuştum bunlar yüksek okul bölumleri burdan mezun olunca ne yapacağına göre veya geçiş yaparım diyorsan hangi bölumlere geçiş yapacağı düşün ona göre seç çunku aralarında çok bir fark yok bildiğim kadarı ile mühendislik fakülteisnde biz bir dersin içinde görüyoruz bazı dersleri kısacası bazı bmölumlerden bazı bölumlre geçiş yapılıyor sanıırm en çok elektrşkten geçiş imkanı vardı yinede araştır kolay gelsin

bence de elektrık secmelısın alan cok genıs birde kazanc konusunda ıyı bır sektör

ben 2 yıllık endüstriyel otomasyon okudum. şimdi yıldızdayım elektrik müh.
elektrik daha kapsamlı ama otomasyon da iyidir..

ben 2 yıllık endüstriyel otomasyon okudum. şimdi yıldızdayım elektrik müh.
elektrik daha kapsamlı ama otomasyon da iyidir..

Dün 2009 öss tercih kılavuzuna baktım.endüstriyel otomasyon diye bölüm göremedim.Bende onu seçmeyi düşünüyordum adını kontrol ve otomasyon teknolojisi olarak değiştirmişler sanırım.Cevaplarınız için teşekkürler...
----
Elektrik Bölümü
Elektrikli Cihaz Teknolojisi
Elektronik Teknolojisi
Mekatronik
Elektronik Haberleşme Teknolojisi
Kontrol ve Otomasyon Teknoloji

Dün 2009 öss tercih kılavuzuna baktım.endüstriyel otomasyon diye bölüm göremedim.Bende onu seçmeyi düşünüyordum adını kontrol ve otomasyon teknolojisi olarak değiştirmişler sanırım...
----

Serkan0544 öss tercih kılavuzuna baqtm dedın o kılavuzu nereden temin edebilirm acaba cvbın için şimdide tşkrler

Forum istatistikleri

Konular
128,894
Kullanıcılar
451,038
Son üye
teknoinfo

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri