yeni mezun elektrik elktronik mühendisiyim arkadaşlar proje işine girmeyi düşünüyorum önerileri olan arkadaşlar varsa önerilerinizi bekliyorum

Selamunaleykum üstad;
ben elektk-elektnk müh.4.sınıf öğrencisiyim.şu anda ankara da plc üzerine staj görmekteyim.elimde bi tane asansör projesi var ben bunu jumps ile yapmak istiyorum.bu konuyla ilgiliysen beni bilgilendirirmisin.çok teşekkürler.

2004 myo End. Otomasyon mezunuyum gazlı içecek firmasında calışmaktayım

2007 Elektrik-Elektronik Mühendisiyim Otomasyon firmasında Proje Sorumlusu olarak çalışıyorum. Firma ayrıca pano üretimide yapıyor. Genellikle yurt dışına çalışıyoruz.

havacılık sektöründe mekanik ve pönematik sistemlerle uğraşıyorum..Elektronik bilgim akademik değil fakat cekirdekten öğrenmek istiyorum
saygılar

2006 endüstriyel otomasyon teknikeriyim...özel bir şirkette matbaa basım ve serigrafi ve baskı ofset fabrikasında makine arıza Bakım ve onarımdan sorumluyum

2005 End. Mes. Lisesi mezunuyum bir süre ara verdikten sonra üniversiteye başladım şuan gazi üni. uzaktan eğitim meslek yüksek okulunda otomasyon teknolojisi 2, sınıf öğrencisiyim.mesleki alanda siemens partneri firmada pano imalatıyla uğraşmaktayım kurduğumuz atelye ile ilgileniyorum hemde üretime katkı sağlıyorum.

16800 kva kurulu güçte entegre bir tesiste elektrik-otomasyon işiyle uğrşıyorum. Ayrıca dışarıda eca kombi servisliği ve De-dietrich kaskad sistemleri otomasyonu işi yapıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,902
Kullanıcılar
451,050
Son üye
bayGizem35

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri