İlk cezaları bir dilekçe ile geri aldırabiliyor muyduk?

defacto1

Üye
.
.
.Merhaba arkadaşlar konuyu aradım ama bulmadım eger tekrar açtıysam kusura bakmayın.

Bulunduğum şirketin bir mağazasından ilk defa ceza yedik daha önce bir yerde okumuştum ilk cezaları bir dilekçe ile geri aldırabiliyorduk diye hatırlıyorum bu şekilde bir şey varmıydı?varsa nasıl yapabilirim cvp veren herkese şimdiden teşekkür ederim.
.
.
.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arıza kaynaklı cezadan kurtulma uygulaması yürürlükten kaldırılmıştır.

Hocam. Normalde dağıtım firması 1 ay da bir gelip değerleri yazar ve gider. Benim baktığım bir fabrikada 28 gün sonra gelmişlerdi ölçüme. Ben de sınırdaydım ve ceza yazarak gittiler. Ölçümün 30 gün dolmadan bakılamayacağı konusunda dilekçe yazdım dağıtım firmasına. 30 gün sonunda cezada değildik. Bu cezayı geri aldırdım. Sizin durumunuz da nasıl bir prosedür izlenir bilemem ama tahminim dağıtım firması parayı almak için elinden geleni yapar...

Forum istatistikleri

Konular
128,866
Kullanıcılar
450,985
Son üye
berkoooo
Geri