ŞALTERİ kim kaldıracak!?

wah wahh gitti canım işçilik Hasar Çokmu ?

Afedersiniz de ona "canım işçilik" demek pek de uygun bir ifade değil bana göre.
Mühürlü bölmedeki kablolara ek yapılmaz. Kablo çıkışlarında da rekor kullanılır. Bu basit olaylara uyulmaması neleri doğuruyor görüyorsunuz.

Bence işin en üzücü ve düşündürücü yanı mesutelb gibi bir teknik elemanın kısadevre üzerine şalterin kapanmasını göz göre göre izlemesi ve izin vermesi. Beni en çok hayrete düşüren bu oldu açıkcası. Bile bile lades bu olsa gerek ? !

Bence işin en üzücü ve düşündürücü yanı mesutelb gibi bir teknik elemanın kısadevre üzerine şalterin kapanmasını göz göre göre izlemesi ve izin vermesi. Beni en çok hayrete düşüren bu oldu açıkcası. Bile bile lades bu olsa gerek ? !
Kardeş Lades neyin yok ortada :D
Ben işin hiç bir yerinde değilim yalnızca gözlemciyiz... İşi yapan başkası ,enerjiyi salan TEDAŞ ekibi ,,.Beni yalnızca biraz korktukları için çağırdılar...
Yani olayın kendileri de farkında....

Müteahhit "Salın enerjiyi bişeycik olmaz " deyince ... Ve zaten binanın kesin kabulü yapılmamış... "
"Öylemi öyle Verin bakalım coşkuyu" o zaman demek düştü bize
Yani Lades varsa kendi kendilerine ettiler...

teknobilim74 wah wahh gitti canım işçilik Hasar Çokmu ? sorusuna
cevap:
zarar 100 metre 4x6 NYM kablo Müteaahitin ellerinden öper ...:D

bazen yeni bilgiler hata sonucu öğrenilir ve kolay kolay unutulmaz

Ben pano montajını yapmam en az 5 kere kontrol ederim .Ve hiç düşünmeden direk açarım.

Forum istatistikleri

Konular
128,911
Kullanıcılar
451,065
Son üye
ümit karasu

Yeni konular

Geri