0,64 kW Destekleyen Pano İle 0,75 kW Pompa Çalışır mı ?

mr.mgfx

Üye
Arkadaşlar iyi forumlar herkese,
0,64 kW Destekleyen Pano ile 0,75 kW Pompa Çalıştırabilir miyim ?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Arkadaşlar iyi forumlar herkese,
0,64 kW Destekleyen Pano ile 0,75 kW Pompa Çalıştırabilir miyim ?
soft start kalkış yapıyorsa evet ama tavsiye edilmez. tabii ki panoyu, kurulu düzeni, beslemeyi, ve diğerlerini görmeden yapılacak her türlü yorum eksik ve hatalı olacaktır.

soft start kalkış yapıyorsa evet ama tavsiye edilmez. tabii ki panoyu, kurulu düzeni, beslemeyi, ve diğerlerini görmeden yapılacak her türlü yorum eksik ve hatalı olacaktır.
Hocam selamlar,
Pompa 220V Beslemeli 5,7 A Etiket Değeri var, 1420 RPM Devir, Cos Fİ 0,88, pano içinde 220V C6 Sigorta var, Sigorta Çıkışından Sonra 220V-24V Dönüştürücü var.

1- hoca camide
2- artık işi bilenler cevap yazabilir. benden bu kadar.

GÜNEŞ ENERJİSİNDEMKI BAHSEDIYORSUNUZ,,
Merhaba,
Yok hayır Şebeke Suyu hattından gelen suyu basınçlandırmak için kullanılıyor. depodaki su seviyesine göre durup çalışıyor.
1- hoca camide
2- artık işi bilenler cevap yazabilir. benden bu kadar.
"Hoc**" kelimesini size saygısızlık yapmak amacıyla yazmadım, bilakis bu konuda benden daha bilgili olduğunuzu düşündüğüm için saygı mahiyetinde kullandım, daha önce herhangi bir forum deneyimim olmadığı ve bu forumu yeni kullanmaya başladığım için kurallarını bilmiyorum. "Hoc**" Kural dışı bir kelimeyse veya size böyle hitap edilmesini istemiyorsanız lütfen kusura bakmayın beyefendi.

Son düzenleme:
Merhaba,
Yok hayır Şebeke Suyu hattından gelen suyu basınçlandırmak için kullanılıyor. depodaki su seviyesine göre durup çalışıyor.

"Hoc**" kelimesini size saygısızlık yapmak amacıyla yazmadım, bilakis bu konuda benden daha bilgili olduğunuzu düşündüğüm için saygı mahiyetinde kullandım, daha önce herhangi bir forum deneyimim olmadığı ve bu forumu yeni kullanmaya başladığım için kurallarını bilmiyorum. "Hoc**" Kural dışı bir kelimeyse veya size böyle hitap edilmesini istemiyorsanız lütfen kusura bakmayın beyefendi.
detay verebilirmisiniz direkt mi yol verilecek arada sürücü varmı . motor monafaze mi vb panonun görseli varmı?

detay verebilirmisiniz direkt mi yol verilecek arada sürücü varmı . motor monafaze mi vb panonun görseli varmı?
Maalesef Panonun görseli elimde yok ama panoda Siemens C6 Sigorta var ve Sigorta Çıkışından Sonra 220V-24V Dönüştürücü var.
Motor 220V Monofaze Beslemeli 5,7 A Etiket Değeri var, 1420 RPM Devir, Cos Fİ 0,88 değerleri yazıyor.
Pompa, Şebeke Suyu hattından gelen suyu basınçlandırmak için kullanılıyor. depodaki su seviyesine göre durup çalışıyor.

Lütfen bana "hocam" demeyiniz
hoca camide, öğretmen okulda bizler dükkanda olsak olsak sadece USTA, birde bizlerin ustası var onlarda ÜSTAD,

bilakis saygısızlık sıfatı değildir. ben sadece güzel dilimizi güzel kullanmak isteyen biriyim ve bunu imza kısmında belirttim. sıfatlar kullanarak hitap ettiğiniz kişileri en azından okuyarak tanıyınız. bu arada bana en son ne zaman beyefendi denilmişti onu bile hatırlamıyorum.

Lütfen bana "hocam" demeyiniz
hoca camide, öğretmen okulda bizler dükkanda olsak olsak sadece USTA, birde bizlerin ustası var onlarda ÜSTAD,

bilakis saygısızlık sıfatı değildir. ben sadece güzel dilimizi güzel kullanmak isteyen biriyim ve bunu imza kısmında belirttim. sıfatlar kullanarak hitap ettiğiniz kişileri en azından okuyarak tanıyınız. bu arada bana en son ne zaman beyefendi denilmişti onu bile hatırlamıyorum.
Beyefendi, imza dediğiniz kısım maalesef benim tarayıcımda çıkmadı ya da site ayarlarından vs. görünmüyor olabilir, imza dediğiniz kısmı görseydim, size o şekilde hitap etmezdim. Her neyse eğer konu hakkında bilginiz varsa lütfen yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
129,162
Kullanıcılar
451,509
Son üye
arifkursun

Yeni konular

Geri