2. EL USB PİC PROGRAMLAYICISI ARIYORUM

güncel mesaj.

Yıllardır iyi yada kötü az yada çok pic programlarım yani program ve programlayıcılar ile aram epeyce sıcaktır ben de size hiç düşünmeden iki tane programlama cihazı öneririm...

İlk başta Branner 8 diye bir programlayıcı var en güzel tarafı kesinlikle pic i istediğiniz yere takın örneğin 12F675 yada 12C509 gibi bir entegreyi alıp birinci bacağı programlayıcının 1. bacağına gelecek şekilde zıf sokete yerleştirin programlayın geçin yani yok entegreyi zıf sokette şuraya tak buraya tak derdi yok.En kötü yanı iste belli sayıda ( 1 - 2 yıl zaman sonra ) programlama yaptıktan sonra içinde bulunan 18F serisi bir pic var o pic kendisini kilitliyor sonra lehimlerini söküp o pici tekrar başka bir programlayıcı ile programlamak gerekiyor o pic için gerek programın da çalışanını bulmuştum lazım olan arkadaşlara arşivden bulup paylaşabilirim...

İkinci önereceğim programlayıcı ise pickit2 programındaki görsellik pek hoş değil ama programlama konusunda güvence veren bir programlayıcı...

Son olarak ben de şahsen tekin126 abimin fikrindeyim...( merhaba ben olsam ikinci el almam zaten okadar pahalı bişey değıl ) ikinci el cihaz ile sıfırı arasında 20 lira fark var bence ikinci el ile sıkıntı çekmeye değmez bir rakamdır Tabii ki herkesin mali durumunu bilemem o konu da da idda etmiş olmiyim...

Yazdıkların için teşekkürler.Pic kit 2 de karar kılacağım gibi görünüyorum.AMa fiyat çok yüksek..2. el bakıyorum o yüzden

Son düzenleme:
başlık kaldırılabilir.ürün alınmıştır.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,173
Kullanıcılar
451,525
Son üye
ituran20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler