6'lı avize bağlantısı nasıl yapılır?

Merhaba arkadaşlar... tesisatta ikili anahtar kullanılmış ve 2 faz birde nötr var. Aynen 6 avizede de şeffaf koblo ile iki faz bir nötr var. (Cikartma ile belirtilmiş) bende fazlari faza nötru nötrö bağladım. Tek anahtarla hepsi yanıyor. :) ustalar ücerli yanmalari icin tavsiyeniz nedir? Saygılar sevgiler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Tek anahtarla nasıl olacak? 2 Faz çıkıyor dediğin telleri 2 li anahtara bağla oldu bittti.

iki faz dediğin komütatör anahtardan gelir ve avizede muhtemelen nötr kablosu farklı renkte olandır ve onu nötr kablosuna bağla. avizedeki diğer kabloları da kablo sayısını eşit şekilde dağıtmak suretiyle(yani 2 kablo varsa tek tek ayırarak)diğer faz kablolarına bağla işlem bu kadar

sıra klemensı ıle avizeden gelen kabloları tek tek bağla.ayrı ayrı yanar.yanı 3 yanar 3 yanmaz avızede.aynısını ben kendı evımde yaptım.

Forum istatistikleri

Konular
129,025
Kullanıcılar
451,273
Son üye
Cerdemli

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri