ABB Sürücü ve Elektrik Motoru 11 kW

coolboyxxx

Üye
Selamlar
Bir klima test sistemi kurmak istiyorum
Yaklaşık 9,5-10 kW mekanik guce ihtiyac duyan bir minibüs klima kompresörünü cevirmek istiyorum.
Bu sistemle aynı zamanda 7,5 kW mekanik guce ihtiyacı olan daha ufak bir klima kompresoru ile yine 5,5 kW mekanik guce ihtiyac duyan daha ufak araba kompresorleri de cevireceğim
Abb marka aşağıdaki ürünleri cıkarttım

ACS310-03E-25A4-4 11 KW AC Sürücü + Assitant Kontrol Panel
M2QA 160 M2A 11 kW 3000 d/d 400V Iron Cast Elektrik Motoru
Uzun vadeli işimi görür gibi düşünüyorum

Buna bir de pano yaptırmak lazım
Pano ustune bir potansiyometre
Bir ana şalter, açma kapama için,
Elektrik motoruna klips bağlantı

Panoyu, elektrik motorunu ve kompresoru hepsini tekerlekli bir metal şasi ustune monte edip 15 metre kablo ile mobil bir sistem yapmak istiyorum ki güneş altında dısarda da klimaları test edebileyim

Vibrasyon olurmu nasıl bir sistem yapmalıyım sizce panoyu aynı sase ustune oturtmam sakıncalı olurmu ne dersiniz

Tek bir yere hepsini yaptırıp sistemi kurdurup tek bir kişiyle muhatap olmak daha sağlıklı olur düşüncesindeyim

Kabaca bana kaca patlar bu sistem
Birkac yere sordurdum ama yuksek fiyatlar aldım

Yardımcı olur yönlendirirseniz beni sevinirim
Tavsiyelerinizi bekliyorum

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
yardımcı olabilecek yönlendirebilecek biri yokmu, tavsiyede bulunabilecek

merhaba

bunun icin özelden maıl adresını atarsan bı teklıf formu gonderebılırım daha uygun stoktan teslım fıyatlarla weg marka sürücü ve motor kullanabılrısın

bu sistemi ben size yaparim , tabi disari yaptirmak isterseniz,
daha ucuza cozum uretirim bilginiz olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,866
Kullanıcılar
450,985
Son üye
berkoooo
Geri