Akü ile sınırsız ve süresiz enerji üretimi mümkün bişey mi?

Birisi bulsun şu sınırsız enerjiyi de rahat edelim.Sayaç derdi yok fatura ödeme derdi yok.Bence bu 51. bölgede olup bitenleri merak ediyorum biraz info verseler UFO lar bu işi çözmüştür belki o kadar uzaktan geldiklerine göre :)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ufo demişken acil servise gelen hastaya konulan ilk teşhis

cyqigphxaaar7an.jpg

Termodinamik,elektrik,enerji kanunlarını prensipte çok iyi öğrenmediğiniz için bu sevdadan vazgeçin diyemiyorum,bu işlere yeni teşebbüs edenlere :)

Ama bırakalım uğraşsınlar,belki uğraşırlarken UFO yoluyla onları izleyenler (!) bunun olacağını veya olamayacağını kulaklarına fısıldarlarlar belki:) Bu mevcut motivasyonlarını da ben hiç bozmayalım diyorum,sürekli boşa kürek çekseler bile.

Olumlu veya olumsuz bir şeylerin olacağına körü körüne ve iyice inanmak iyi bir şeydir, kimbilir belki bir gün herşey tersine (kanunların çok dışına çıkılarak) çevrilir,onlar sayesinde dünya enerji probleminden kurtulmuş olur,böylelikle.Mesih,peygamber,vb. seviyesine de yükselmiş olurlar,eğer bedava elektrik üzerinden olan tüm bu hayalleri gerçek olabilirse (!) Kolay gelsin.

Ufo demişken acil servise gelen hastaya konulan ilk teşhis

Ekli dosyayı görüntüle 35465
Hemi de resmi belge bu, tanıyı koyan kahraman doktorun adını kaşesini de göreydik sosyal medyada meşhur etseydik böyle beyinler yükselsin aramızdan :D.
sonsuz enerji fikirlerinden gına geldi artık

tere yağlı ekmek yere düşerse yağlı kısım yere denk gelir
kediler ise yere 4 ayak üstünde düşer
bir tane tava ekmeği alıyorsun bolca yağ sürüyorsun
bir tane koli bandı alıyorsun ekmeğin yağlı olmayan kısmı kedinin sırtına bantlıyorsunuz ve boşlukta bırakın işte size devir daim motor. işte size sonsuz enerji.
Adeta dejavu yaşadım yıllar önce aynı taktik tasvir yapıldı :), perendev konusunda, sanırım resmi de ben ekledim hafta başında da bu konunun fanatik takipçisi ama hala bir modelini yapmayan Erkan adlı üyeyle de o günleri andık beni listesine aldı (farklı bir konuda yazmasına sevinmiştim üstelik) :D.

Son düzenleme:
Hemi de resmi belge bu, tanıyı koyan kahraman doktorun adını kaşesini de göreydik sosyal medyada meşhur etseydik böyle beyinler yükselsin aramızdan :D.

Adeta dejavu yaşadım yıllar önce aynı taktik tasvir yapıldı :), perendev konusunda sanırım resmi de ben ekledim hafta başında da bu konunun fanatik takipçisi ama hala bir modelini yapmayan Erkan adlı üyeyle de o günleri andık beni listesine aldı (farklı bir konuda yazmasına sevinmiştim üstelik) :D.

enerjinin sonsuz olmayacağı kesin ama sonsuz enerji fikirleri sonsuza kadar dile getirilicek galiba

bu arada kedi videosuda burda.

sürekli aynı fikirlerin ortaya atılmasının sebeb
sonsuz enerji fikirlerinden gına geldi artık

tere yağlı ekmek yere düşerse yağlı kısım yere denk gelir
kediler ise yere 4 ayak üstünde düşer
bir tane tava ekmeği alıyorsun bolca yağ sürüyorsun
bir tane koli bandı alıyorsun ekmeğin yağlı olmayan kısmı kedinin sırtına bantlıyorsunuz ve boşlukta bırakın işte size devir daim motor. işte size sonsuz enerji.

kedi videosu :)

O denli çok tekrar edildi ki (anlaşılan her dilde her ülkede :)) artık vidyoyu yapmak farz oldu demişler ve çekmişler :D

Bir de şöyle düşünün,bu konu gündemden bizim forumda tam düşse,yazı yazıp oyalanacak ve yazarken eğlenecek başka çok ilginç ve herkesin dikkatini çekecek konu başlığını da pek düşünemiyorum :)

Yok perendev motoruydu,yok sonsuz erke (devridaim makinesiydi) derken gündemden düşmeyen, ama hem yazarken hem de okurken de insanı bu kadar eğlendiren eğlenceli yorumlar ortaya çıkmış oluyor,çok kötü de olmuyor,öyle değil mi,haksiz mıyım? Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
129,201
Kullanıcılar
451,564
Son üye
ihsanelsevvah8021

Yeni konular

Geri