Akülü Sandalyeyi Uzaktan Kumandaya Çevirmek

m.aliuzun

Üye
Arkadaşlar Akülü tekerlekli sandalyeyi uzaktan kontrol etmek istiyorum. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Teşekkür ederim çok aradım örnek bir video bulamadım

Bu kartdakı konum rölelerinin kontaklarını, sandalyedeki jostiğin ilgili kontaklarına baglayacaksınız.

Bu kartdakı konum rölelerinin kontaklarını, sandalyedeki jostiğin ilgili kontaklarına baglayacaksınız.
öncelikle geri dönüş için teşekkürler. hangi kartı kullanmalıyım acaba. ve biraz daha detaylandırırsanız sevinirim.

kullanılan kart bu ve birde joistiği var 8 yönlü. bunu uzaktan kumandalı nasıl yapacağım
WhatsApp Görsel 2024-07-10 saat 12.24.07_fdd828e9.jpg
WhatsApp Görsel 2024-07-10 saat 12.27.17_4de13b23.jpg

Bu kart ile çok fazla "samimi" olmamanızı öneririm.
1. Siz elinizdeki tüm bilgi ve resimleri burada yayınlayın, marka, model, döküman vs
2. Eğer ugun olursa Joystik bağlantılarını opto-coupler ile kullanabilirsiniz.(Belki)
ilk önemli olam şey bu karta zarar vermemek.

Bu kart ile çok fazla "samimi" olmamanızı öneririm.
1. Siz elinizdeki tüm bilgi ve resimleri burada yayınlayın, marka, model, döküman vs
2. Eğer ugun olursa Joystik bağlantılarını opto-coupler ile kullanabilirsiniz.(Belki)
ilk önemli olam şey bu karta zarar vermemek.
Teşekkürler. aslına bakarsanız yapmak istediğim şey şu. 10 kanal rc kumandam var. Bu kumanda ile 24v luk bu sandalyeyi uzaktan kumanda edebilmek.

Forum istatistikleri

Konular
128,977
Kullanıcılar
451,177
Son üye
AtakanTprk35
Geri