Alüminyum işleyenler yardımcı olur musunuz ?

[MENTION=237159]Suat_Korkmaz[/MENTION] 2.75 e göre yuva kapak tamamen yenisini çizdim Abi..sanayiye gidiyorum iş bilen adam yok buralarda..tek çare o iç kısımlar yuvarlak olsada olabileceği..Bakalım bu konuda fikir verecek olursa dinleyelim yoksa erezyonla halletmeye çalışcam dişli yapanlar çok küçük diye yapamayız diyolar

SM-N9000Q

Yada bu tarz

SM-N9000Q

Ekli dosyalar

• 1404853358714.jpg
    1404853358714.jpg
    39.1 KB · Görüntüleme: 26
heh tam düşündüğüm ve sana anlatmak istediğim dişli türü..

linkle gösterdiğin çok güzel.

mantıklı bir tasarım yaparsan alu da bulursan sana yaparım dedim

heh tam düşündüğüm ve sana anlatmak istediğim dişli türü..

linkle gösterdiğin çok güzel.

mantıklı bir tasarım yaparsan alu da bulursan sana yaparım dedim

Tamam abi ona çalışyım madem [MENTION=232994]akyele[/MENTION] Hocam da alü olarak bizi destekler inşallah :D

SM-N9000Q

[MENTION=237159]Suat_Korkmaz[/MENTION] Merhabalar Suat Abi; Abi yuvarlak hatlı dişlileri çizemedim ancak bi kaç mekanikçiyle görüştüm yağın içinde ve dişli yanakları tutarak çalışır dediler.. En son yolladığım maildeki 2.75 mod dişli ve gövdesi kapağı olacak..Yardımcı olabilir misin ?

SM-N9000Q

Tamam Eray. Elimden geleni yaparım.

Yuvarlak hatlı dişliyi ben çizebilirim istersen? O sistem benim de aklıma yattı çünkü.

Tamam Eray. Elimden geleni yaparım.

Yuvarlak hatlı dişliyi ben çizebilirim istersen? O sistem benim de aklıma yattı çünkü.

Valla mı abi..vaktin varsa çok iyi olur.ama uğraşamam dersen benim 2.75i keselim..gövdede bi kaç düzenleme yapıp onuda atarım olmadı

SM-N9000Q

Ben dişliyi çizip sana göndereyim. Sen de kasayı ona göre değiştirip bana gönder ok?

Yalnız bebek durumlarından çok uzun vakit ayıramıyorum bu günlerde. Kısa süreli çıkıp uğraşabiliyorum anca. Yani tamamlama zamanını esnek tutalım :)

Merhaba,
Yuvarlak hatlı pompanın ismini hatırlamıyorum ama yapmak için boşyere uğraşmayın, çalıştırmayacaksınız.
En kolayı dişli pompa yapmanız.
Birde alüminyum bloklara rulman çakıp dişliyi rulmanda yatakla.
Kolay gelsin

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,850
Kullanıcılar
450,955
Son üye
bekobrky123

Yeni konular

Geri