analog modüller

hopehard

Üye
mimtek elektrik otomasyon firması olarak analog modüller üretmekteyiz.
modüller şu anlık 4 kanal 12 bit 4-20 ma veya 0-10v-0-5 v olarak bulunmaktadır.
485 modbus haberleşme prototkolü kullanılmaktadır filtreleme ve kalibrasyon işlemleri adresleri kullanarak yapılabilmektedir. çok yakında 22 bit analog cihazlar çıkacaktır ve akım ölçümü ile ilgili olarakta akım trafosu kullanmadan ac veya dc farketmeksizin akım ölçümü yapabilen modbus çıkışlı cihazlarımız çıkacaktır detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçiniz.

Son düzenleme:
cihazlarımız Scada operatör panellerinde kullanılabilir.wincc,wintr,dop vs. uygulamalarınızda plc kullanmadan verileri okuyabilirsiniz.Scada ve plc konularında da yazılımlar yapılmaktadır.Teknik destek verilmektedir.

Bana 8 ma giriş ve 4 pt100 girişli modül lazım. S7-200 ile haberleştirmeyi düşünüyorum. Böyle bi şey mümkün mü ? Yıllık yaklaşık 200 adet tüketiyoruz.

Birde ürün ile ilgili detaylı bir site vs. var mı ? resim döküman vs.vs..

Kolay gelsin ..

çeşitli plclerle okumalarda yapabilirirsiniz.cihazlar modbus protokolünü desteklediği için sorun olmayacaktır.rs 485 protokolü olduğu içinde plc den uzak yerlere koyabilirsiniz.Basit uygulamalarınızdada scada kullanarak cihazlara direk bağlanıp hesaplamaları scadaya yaptırabilirsiniz.

Bana 8 ma giriş ve 4 pt100 girişli modül lazım. S7-200 ile haberleştirmeyi düşünüyorum. Böyle bi şey mümkün mü ? Yıllık yaklaşık 200 adet tüketiyoruz.

Birde ürün ile ilgili detaylı bir site vs. var mı ? resim döküman vs.vs..

Kolay gelsin ..

CİHAZLARLA İLGİLİ DÖKÜMAN ÖZELDEN ATILMIŞTIR.

Analog modüllerinizde test için 4-20 ma akım kaynağıda üretmekteyiz. Akım kaynağı pot kontrollü olup modüllerde test amaçlı kullanılabilir.AKIM KAYNAĞI 12-36 VDC besleme 4-20 ma çıkıştır..

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,104
Kullanıcılar
451,423
Son üye
ZALİMFİRARİ27

Yeni konular

Geri