selam alfa romeo benim arçelik leydi 3440 bulaşık makinası çalışır vaziyette sigorta attırdı yeniden açtığımda çalışıyor suyu alıyor ve ikinci programa geçmiyor ve deterjan kapağını açmıyor ilgilenirseniz sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

Kapak menteşesinin hemen yanındaki kabloların sertleşip kısa devre olma riski var.
eğer ordan değilse
Rezinstansınız ve program şalteriniz sorunlu değiştirirseniz sorununuzun düzelmesi gerekiyor.

selam alfa romeo ilginize teşekkür ederim sorun 5li tuş takımındanmış ama ne yazıkki arçelik leydi 3440 tuş takımı 1,5 yıldır üretilmiyormuş servisinden öğrendim bulabileceğim bir yer varmı bildirirseniz sevinirim ilginize şimdiden teşekkür ederim.

selam alfa romeo ilginize teşekkür ederim sorun 5li tuş takımındanmış ama ne yazıkki arçelik leydi 3440 tuş takımı 1,5 yıldır üretilmiyormuş servisinden öğrendim bulabileceğim bir yer varmı bildirirseniz sevinirim ilginize şimdiden teşekkür ederim.

adresinizi telefonla bildirin yollayayım.

merhaba alfa romeo bana buraya adrese teslim kaça mal olur bildirirseniz sevinirim ilginize teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Parca 23 tldir kargo bedeli kargocuların insiyatifindedir, sizin yaşadıgınız bölgeye görede degişmektedir.

Merhaba Ali bey tuş takımını burda elektronikçi bir arkadaşa yaptırdım ama sorun yine çözülmedi. çalıştırıyorum suyu alıyor deterjan kapağını açıp diğer programa geçmesi gerekirken geçmiyor deterjan kapağını açmadan öylece kalıyor.makinanın kapağı açıp baktığımda içinde su yok yalnız gözle görülen bir ısıtıcı var ve o ısınıyor öylece bekliyor sizden tekrar rica ediyorum sorun nedir.iyi çalışmalar

suyu 3 kere belirli aralıklarla alması gerekiyor. su alımı normal mi? suyu bir kere alıp bırakıyorsa sol duvar içindeki su seviye şalterini değiştirin

Evet yan kapağı açtım 3 kez normal suyu alıyor normal 1 nci programa geçiyor deterjan kapağını açıp geçmesi gerekiyor öylece kalıyor içini o an açıp baktığımda içindeki resistans olsa gerek o ısınmış oluyor acaba tuş takımı olmadımı ama önceden elle atlattığımda tuş takımından çat sesi geliyordu yani şase sesi tuş takımını yaptırdıktan sonra denedim öyle bir şey olmadı sizide çok meşgul ediyorum ama ben taktım bir kere buna yapmam lazım makinanın içini açıp kontrol ettiğimde pırıl pırıl hiç bir yerinde pas yada oksitlenme yok.

merhaba.arçelik 2800 çamaşır makinasının arızalı olan beyin adı verilen parçasını nerden bulabilirim.fiyatı tahmini ne kadardır.parçanın üzerinde EC 4318.01 yazmaktadır.ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

onda 3 tane derece termostadı var onları kontrol et kacak akım varsa calısmaz topraklamayı kes son olarak sayac da oksit varsa solvent bazlı sıprey kulanarak ac

Forum istatistikleri

Konular
128,827
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Geri