Selam arkadaşlar bana arçelik çamaşır makinesi 2700 ary27 beyin şeması ve kablo bağlantıları lazım acil yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekürler

mrhb
arkadaşlar bende 33 40 F çamaşır makınasının kapı tristörü patlamış ama bir türlü tristörü bulamiyorum. (tristör no ACS08 )
yardımcı olursanız iyi olur

elinde tristör olan usta arkadaşlar varsa bana mesaj atma imkanları varsa çok iyi olur tşk ler

tristörün bacak bağlantılarını bilirseniz herhangi bir 1 amp tristörü adapte edebilirsiniz ile acs 08 kullanmanız gerekmiyor .
fakat sadece o tristörlerle sonuca ulaşamayacaksınız geyt tetik sinyaliniz microprof ve darlinton transtörüzerinden iletilir .bu parçalarında hasarı olma ihtimali yüksek.

Kolay gelsin elinde 2100 beyin kablo bağlantıları olan arkadaş var mı acaba?

arkadaşlar benim de arçelik marka 5080 T çamaşır makinam var kart üzerinde doorlock yazan tarafında bir adet mercimek kondansatör olduğunu tahmin ettiğim bir malzeme var bu malzeme yanmış değiştirmeyi düşünüyorum ama devre şeması lazım bulaıyorum bana yardımcı olur iseniz sevinirim.

neyse arızalı olan parçayı buldum varistör mevcutmuş önünde SK275 onu değiştirince çalıştı. Teşekkür ederim ilgilenenlere

arçelik 2200 çamaşır makinasının motorunu çalıştırmak istiyorum hangi uçlarına elektrik vermem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

arçelik 2200 çamaşır makinasının motorunu çalıştırmak istiyorum hangi uçlarına elektrik vermem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

daha önçeki konularda bağlantıları ve iç şeması ile verilmişti .Eski konularda arayınız

ARY - 5750 KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNASI - KABLO BAĞLANTI ŞEMASI
(ELİNDEN ÇOK ÇEKENLERE)​

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,071
Kullanıcılar
451,353
Son üye
erkancos

Yeni konular

Geri