arcelik klima arizasi yardım

12 btu arcelik klima 10 m odayı sogutmuyor.ilk calistıginda soguk hava ufluyor sonra otomatik fan a geciyor.ufleme ızgarasınin sadece yarısından hava ufluyor.arcelik servisu ozel servis hepsi baktı cozum bulamadılar.gaz tam uc dış uniteler temizlendi yağ degisti.sonuc yok.yardım lutfen

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Servis gelip yapamadıysa :( iyi ve detaylı bir incelemek lazım. Görmeden zor.

Yarım ağız hava üflemesi bi kere benimde başıma gelmişti çok uğraştırmisti servis dahil cok. kişi gelip bakmıştı nasip bana oldu klimanin iç kisminda gövdeye yapışık bez parçası diyelim kendini.salinca fanın ömüne geçip hava emişini kapatiyordu böylece uflemesinide kesiiyordu haberin olsun kontrol etme imkanım varsa bak derim

Fana değmemesi ve ses yapmaması ilginç bana başka sorun var gibi geliyor.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
129,152
Kullanıcılar
451,490
Son üye
murat osmanoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri