ark oluşumu

Benim de demek istediğim beğenmediğin uygun değil dediğin ateşlemeyi dene iş görüyor mu itki gücü olarak yeterli mi sorunları var mı bizzat gör kararını ver. Roketleri bile ölçekleyip modelleyip terazide verdiği güce bakıyorlar.
Nette kola kutusundan jet motoru yapan görmüştüm daha küçüğü yapılabilir ama 3d metal yazıcı gerekir herhalde!

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Hidrojen isi cok sakat cok kotu patliyor allah korusun beni korkutan bir gaz. Hata goturmez. Gazi motorda yakarken kontrol regulasyon devresi cok stabil ve emniyetli olmali.

Hidrojen isi cok sakat cok kotu patliyor allah korusun beni korkutan bir gaz. Hata goturmez. Gazi motorda yakarken kontrol regulasyon devresi cok stabil ve emniyetli olmali.

Elbette güçlü bir gaz ve hidrojeni diğer gazlardan ayiran ozellinden biride hidrojen ateşlendiğinde farklı tepkiler verebiliyor zaten 1km çapinda boş bir alana sahibiz bu nu denerkende izin alacağız ve uzaktan aktive edeceğiz

Forum istatistikleri

Konular
128,831
Kullanıcılar
450,923
Son üye
Ratelarus

Yeni konular

Geri