Arkadaşlar soruma kimse cevap vermicek mi

ARkadaşlar tek fazlı dinamonun panosunda şalter kondaktör ve termik var. 3 yeşil düğmeden sağ ve soldaki yanıyo ve ortadaki yanmıyor.. sorun ise depoda su olmasına rağmen su katlara çıkmıyor. bir de panonun yani şalter kondaktör ve termiğin bağlantı şeması lazım

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Resim koy .. eksik anlatımlar var.
basıncı algılayan neyse on abk doğru çıkış veriyomu !!
ve elinle düzkontak yap su bastır bakalım belirli bir basınca gelince .. neoluyo
o ışık basınv düşük anlamına gelmesin sonra _?

hidrofor panoları okadar değişik var ki bir türlü ışık olabilir..

ben elektornik ile uğraşan biri idim sonra elektrik sektörüne geçtim... çok acayip
panolar yapıyolar.. size yardımcı olmak zor biraz sadece seçenekler üzerinden
gidebiliriz..

yahu şalter kontaktör ve termik bağlantısını çizebilirmisin

yahu şalter kontaktör ve termik bağlantısını çizebilirmisin
Kardeşim istediğin nasıl bir çizim bu işten anlıyormusun. Çizim okumayı biliyormusun (Alman yada Amerikan normu). İstediğin bağlantı son derece basit. Ama eğer bu işleri bilmiyorsan bilen birine yaptır...

arkadaşım soruyu zaten baştan sona hatalı sormuşsun lamaba yanmıyor su basnıyor kontaktör termik bağlantısını çizin bence sen ne istediğini ne sormak istediğini bi düşün ondan sonra yaz. slm

arkadaşım soruyu zaten baştan sona hatalı sormuşsun lamaba yanmıyor su basnıyor kontaktör termik bağlantısını çizin bence sen ne istediğini ne sormak istediğini bi düşün ondan sonra yaz. slm

sayın rezistan su basmama sebebi termik atmış yaptım ve düzeldi. biraz acemiyiz idare et. şimdi senden ricam tek fazlı dinamonun panosun şalter kondaktör ve termik bağlantıısını resimli anlatımı istiyorum açık olsun ama

sayın rezistan su basmama sebebi termik atmış yaptım ve düzeldi. biraz acemiyiz idare et. şimdi senden ricam tek fazlı dinamonun panosun şalter kondaktör ve termik bağlantıısını resimli anlatımı istiyorum açık olsun ama

sen bu şekilde emir kipi ile konuştuğun sürece kimse sana yağmurlu havada bir bardak su vermez. önce hürmet et sonra lutuf bekle...

Son düzenleme:
faz sigorta stop start termik 95-96 kontaktör bobin ucu (a1) (a2)nötr slm

Forum istatistikleri

Konular
129,185
Kullanıcılar
451,546
Son üye
egettt

Yeni konular

Geri