Automation License Manager

merhabalarr...
Arkadaslar STEP7_PRO_5.3 yükledim ama bunda Automation License Manager yok ve bunuda ayriyeten yükleyebiliyormuşuz.Bunun hakkında bilgisi olan varmıdır acaba paylaşırsa sevinirim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
eger orj. cdden kuruyosan kurulumu tekrar baslat,seceneklerde olması lazım.

kolay gelsin

hayır arkadaşım ben bu programı kontrolkalemi nden aldım ve bu şekilde yükledi. acep bu programı koyanlarda duyuyormudur ki? tekrar denicem yüklemek için teşekkürler ...

arkadasım step 7yi tekrar kurmaya baslat
o zaman sadece automation license manageri kurar
daha önce bendede olmuştu kurulumu tekrar baslattım step 7 adobe reader gibi programlar yüklü oldugu için sadece automation license manageri kurdu

kolay gelsin

merhaba arkadaşım, bende burdan indirip kurdum, sadece automation license manageri kuruyor.tekrar dene. restart yapmayı unutma.kolay gelsin

Evet arkadaşlar doğru bende tekrar kurmayı başlattığımda Automation License Manager çalıştırdıktan sonra sorunortadan kalkıyor. Başarılar...

Merhaba arkadaşlar tia portal v14 programını windows 7 ultimate 64 bit laptop bilgisayara kurdum sim ekb licence ayarlarını yaptım bir hafta boyunca problemsiz kullandım sonrasında automation licence manegger çalımadı hatası alımaya başladım
automation licence manegger ı çalışltırmaya çalıştığımda başlamadı servis hizmetlerine bakın diyor.
service hizmetlerinde automation licence manegger otomatik olarak ayarlı ben terkrar seçtim ama sorun gitmedi automation licence manegger ı kaldırıp tekrar tia portalı kurdum yine aynı problem devam ediyor.
yardımınıza ihtiyacım var.Bilgisi olan var mı acaba?

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri