Balitech DVR cihazı yardım

esesibo26

Üye
Balitech 8 kanal DVR cihazını yerel ağdan izlemek için ne yapabilirim? Neler gerekli swtch mi olması gerekir yoksa hub mı?

mrb
yerel ağdan izlemek için:kullandığın ağdan dvr cihazına bir hat veriyorsun ve dvr cihazından kullandığın modeme göre ip veriyorsun verdiğin ip internet explorerun adres kısmına yazıyorsun gelen actıvex yükle dedikten sonra ilk seferde geç açılır ama açılır gelen pencere kullanıcı adına admin şifreye değiştirmediysen 666666 gir açılır

swtichle bağlasak olmuyormu yani modem yok. 8 li bir swtch var

internete bağlı olması gerekir kullanılacak ağın. Switch yeterli mi yoksa router felan mı lazım.

ınternete baglı olmasına gerek yok fakat swıch veya hub 192.168 xx xx olarak ıp vermez

swıch veya hub un dagıtmıs oldugu ıp: 758.657.347.898 gıbıdır

pc de cmd ekranına ipconfig yazıp enter dersen hub veya swıch ın dagıtmıs oldugu ıp aralıgını ,alt ag gecıdı,alt ag maskesını ogrenıp dvr uzernde uygula clıent veya explorer da ıp yı yazdıkdan sonra baglanırsın kolay gelsn

CoD3RS config yazdım ama sadece iki sayı çıkıt. Aralık felan çıkmadı.

CoD3RS config yazdım ama sadece iki sayı çıkıt. Aralık felan çıkmadı.

aralık cıkmaması gayet normal ... ben acıklayıcı olsun dıye o sekılde yazdım fakat gordukkı pek acıklayıcı olmamıs ...
aralık kısmı: ip adres ...

ya dostum bu aksam saat 21:00 ıle 00:00 arası pc basında ol sana yardımcı olım ok ?

bu bizim okulda olan bir sistem. Daha erken olabilir mi 5'e kadar. Malm okul kapanıyor:D

Olmazsa ben ekranı çekerim akşam msnden gönderebilirim ayarlar ile ilgili uygun mu?

yerel ağdan görüntü alabilmek için hiç bişi yapmana gerek yok cihaz hub veya modeme bağlı olabilir yada direkt pc ye cihaz ıp sini explorer girip görüntü alabiirsiniz hub var ise birkaç cihaz farklı kayıtlar yapıyor ise Pc ye girdiğiniz ıp nin sonuna port numarasını girin :51 gibi ne tanımlı ise artık . Saygılar

Forum istatistikleri

Konular
129,064
Kullanıcılar
451,344
Son üye
sezgin12

Yeni konular

Geri