Balitech DVR cihazı yardım

yerel ağdan görüntü alabilmek için hiç bişi yapmana gerek yok cihaz hub veya modeme bağlı olabilir yada direkt pc ye cihaz ıp sini explorer girip görüntü alabiirsiniz hub var ise birkaç cihaz farklı kayıtlar yapıyor ise Pc ye girdiğiniz ıp nin sonuna port numarasını girin :51 gibi ne tanımlı ise artık . Saygılar

ciddi olamassın :D madem hıcbısey yapmasına gerek yok arkadasın ıp sı kac onu sole yazsın explorer a ...

Balitech BL-9904 4 Kanal DVR Kayıt Cihazı modem tplink swic var 3 kişi internet daıtıyorum lütfen bana yardım edın kameraları nasıl ızlerım

bu bizim okulda olan bir sistem. Daha erken olabilir mi 5'e kadar. Malm okul kapanıyor:D

ya olurda benım bu saatlerce pc basında olmam gerekecek buda bıraz sans ısı ben sahadayım sureklı ve ve ve ayrıca okul ınternetı ıse yanı ınternet meb den gelıyorsa ınternet uzerınden ızleme yapamassın !

ben zaten internet üzerinden izlemek istemiyorum. Yani şu olacak dvr cihazını ethernet çıkışı ile görüntüleri izleyeceğimiz bilgisayarı internet olmadan Tplink 8 li bir swtiche girecez. Bu switchle bağlantı kuracağız.

ben zaten internet üzerinden izlemek istemiyorum. Yani şu olacak dvr cihazını ethernet çıkışı ile görüntüleri izleyeceğimiz bilgisayarı internet olmadan Tplink 8 li bir swtiche girecez. Bu switchle bağlantı kuracağız.

o halde problem yok ...

Forum istatistikleri

Konular
129,065
Kullanıcılar
451,347
Son üye
mrosleon

Yeni konular

Geri