Bilgisayar çöktü sanırım nasıl düzeltecem ?

Ben zaten dün belirttim iki kişi yardımcı olunca karışıyor diye size bıraktım ;) Arkadaş win 7 yazarken hata alıyorum diyor siz link veriyorsunuz.O hatayı neden alıyor ona yardımcı olmak daha mantıklı değil mi ? Her neyse boşuna kendimizi yorduk madem ugraşmayacaksın neden o kadar şey yazdırıyorsun bize.Boşu boşuna geriyorsun bizi.

Mesajlara bakarsanız sizden önce arkadaşın sıkıntısıyla ben ilgilenmeye başladım. Araya girip işi karıştıran sizsiniz. Neyse ustam madem uzmansın çöz adamın sıkıntısını ben karışmıyorum.

Sn. @T-Tech bir bilgisayar windows 8 veya windows 8.1 olarak kurulu geldiyse biosta değişiklik yapmadan windows 7 kurmanın mümkünatı yok. Ama bir bilgisayara sonradan windows 8 kurulmuş ve sonradan xp, vista ve windows 7 kurabilirsiniz. Biosta değişiklik yapmana gerek yok.

Sana daha detaylı bir açıklama yapacağım. Şimdi dersteyim.

Şimdi siz zaten arkadaşı doğru yonlendirmediginiz için araya girdim:cool: Bu işi yapıyorum ben evet.Piyasada herkes format uzmanı olmuş sizin gibi.PC de sorun var format at düzelir. Sorunu formatsız çözün o halde niye çözemiyorsunuz? Eğer bu işten anlıyorsanız.Benim ufak yeğenimde PC ye birşey oldu mu format atalım diyor.

Sayın @T-Tech polemiğe girmeyelim. Sevdiğim bir insansınız. Windows 8 kurulu gelen bilgisayara windows 7 kurulurken Biosta değişiklik yok derseniz uzun zamandan beri gelişmeleri takip etmemişsiniz demektir.
Aslan ustamızı hafife almayın. Bu alanda bir sitenin yöneticisidir aynı zamanda.

@aslan93 peki sonunda ne oldu? Yine format gerekti değil mi? Recovery ile olacak iş olsaydı onu söylerdim. Boşu boşuna adama vakit kaybettirdiniz. Neyse sizinle tartışıp vaktimi harcamak istemiyorum. Madem bu işi yapıyorsunuz pekala çözün arkaşın sıkıntısını

Sayın @T-Tech polemiğe girmeyelim. Sevdiğim bir insansınız. Windows 8 kurulu gelen bilgisayara windows 7 kurulurken Biosta değişiklik yok derseniz uzun zamandan beri gelişmeleri takip etmemişsiniz demektir.
Aslan ustamızı hafife almayın. Bu alanda bir sitenin yöneticisidir aynı zamanda.
Hocam benim niyetim sizinle tartışmak değil estafurullah. Siz de sevdiğim ve saygı duyduğum bir insansınız. Ayrıca kimseyi hafife almam söz konusu değil. Elbette bildikleri vardır. Ben arkadaşa %100 çözümü verdim. Recovery ile olmayacağını en başından görüp format dedim. Yoksa aslan ustanın dediği gibi herşeye format demiyorum.

Tamam işte ustam. Birbirimizin kalbini kırmayalım. Kaç aydan beri makaleleri okuyorum bu alanda.
Hepsini de uyguluyorum. Bir sorun çıkmıyor. Ayrıca Aslan ustamla özelden çok mesajlaştık çok yardımcı oldu.
Okuduğum makaleler enpedi.com'daSn. Nonpasaran tarafından kaleme alınıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,842
Kullanıcılar
450,936
Son üye
kemalarda34

Yeni konular

Geri