Biraz da gülelim :)

ne calistiriyorlarmis
20150610__haybust~1.jpg

Çok sayıda güçlü halojen olsa gerek lamba ... 7x24

Bu patatesler Bolu'nun sarı patatesi. Çivileri takarken arkadaşın yaptığı gibi ayrı ayrı tak patatesin ne kadar büyük olursa o kadar iyi. Aman deyim patateslere çivileri taktıktan sonra çivilerin ikisini birden avuçlama Patatez olursunuz. :D

Bu patatesler Bolu'nun sarı patatesi. Çivileri takarken arkadaşın yaptığı gibi ayrı ayrı tak patatesin ne kadar büyük olursa o kadar iyi. Aman deyim patateslere çivileri taktıktan sonra çivilerin ikisini birden avuçlama Patatez olursunuz. :D
Dayım bedavaya yakın ve sonsuz enerjiyi bulmuş, boşuna uğraşıyonuz perendeciler manyetik motorcular duydunuz mu? :)

Bende patates yemeğini niye bu kadar seviyorum diyordum , meğer genetik akrabalığımız varmış :)

Türk Cehennemi
Dört samimi arkadas ayni arabada yolculuk ederken trafik kazasinda ölürler. Azrail "Türk cehennemine mi avrupa cehennemine mi gitmek istersiniz?" diye sorar.
"Fark nedir?" diye sorarlar. Azrail "Avrupa cehenneminde hergün bir kepçe, Türk cehenneminde hergün bir kova b.... yersiniz" der. Üç tanesi "biz Türk dogduk,Türk ölürüz" der. Bir tanesi ise uyaniktir, Avrupa cehennemini seçer. Ve aradan epey zaman seçer avrupa cehennemindeki adam artik kepçe kepçe yemekten bikmistir,
arkadaslarinin durumunu merak eder, hallerini görmek için ziyarete gider. Oysa onlar şen sakrak gülerek karsilarlar onu. Dayanamaz sorar: "Ben bir kepçesini hazmedemezken siz hergün bir kova b.... yiyip nasil bu kadar neseli olursunuz?" "Oglum oglum" derler "burasi Türk cehennemi, birgün b.... olur kova olmaz, birgün kova olur b.... olmaz, bir gün görevli işe gelmez, 3 aydir bir b.... yedigimiz yok!
İşyerinde bir arkadaşın anlatıp gülmekten yarıldığımız bir fıkra :)

Forum istatistikleri

Konular
128,837
Kullanıcılar
450,933
Son üye
altandomx

Yeni konular

Geri