Bu devre nedir?

bir sistemin kapalı devre şemasına benziyor.

bide konuyu taşıyan yönetici arkadaş,konuyu elektronik bölümüne taşımışsın ama çizimin elektronikle alakası yok.yeni üye olabilirim ama konuyu nereye açacağımı bilecek kadar üyeyim..

sayın mr tesla bu forma girmemizdeki amacımız tamamen bilgi paylaşımıdır.yoksa ben eski üyeyim sen yeni üyesin böyle bir şeyi hiç bir arkadaşımız düşünmez.kimse yorum yapmıyor bu formda işler böyleymiş gibi ön yargılı şekilde bulunmanız dolayısı ile böyle bi mesaj yazdım. eğer bu formdan daha faydalı bir şekilde yararlanmak istiyorsanız sorularınızı herkesin anlıyacağı bi şekilde daha net ve ayrıntılı anlatmak zorundasınız.bilmece gibi sorular sorarsanız istediğiniz yanıtları alamazsınız veya eksik alırsınız.bu sadece sizin için geçerli değil ben dahil hepimiz için geçerli.işlerinizde kolaylıklar dilerim ayrıca kalbinizi kırdıysamda özür dilerim. slm.

ne yazık ki doğru değil de benim dikkatimi başka bişey çekti;

forumda hareketlilik,canlılık gördüm üye oldum.devamlı elektrikle ilgilenen birisiyim.hatta gemide olduğum için elektriğin bir çok dalıyla iç içeyim.gün içinde karşılaştığım bi diagramı fikir cimnastiği olsun diye paylaştım ama senden başka kimse yorum yapmamış.buranın sistemi biraz farklıymış demek ki..

gemide çalıştığınıza göre çok şey biliyor olmalısınız sayın tesla :) aydınllığınızla bizi de forumda aydınlatırsınız artık. aydınlatırken belki kendiniz de aydınlanırsınız çünkü baya iddialı bir giriş yapmışsınız. Şunu da belirtmeden edemeyeceğim ben o gemilerde elektrik zabitliğini uzun süre yaptım başta DLH kurumu olmak üzere birçok şirketin gemilerinin elektrik revizyon işlerini de yaptım yalnız tecrübe olarak gemi işlerinin sonunun olmadığını da belirtmek isterim. tabi bu beni ilgilendirmez hayat sizin hayatınız. Bu sitede seni beni ve birçoğunu cebinden çıkaracak üstadlar var ki hepsi abimiz hocamız bahssettiğin gibi mesaj sayısından mütevellit bir prestijleri değil paylaşımlarındaki besleyicilik ile doğru orantılı bir saygınlıkları var. Hoşgörülü bir şekilde forumun tadını kaçırmadan paylaşımda bulunman temennisiyle... Hoşgeldin.

gemide çalıştığınıza göre çok şey biliyor olmalısınız sayın tesla :) aydınllığınızla bizi de forumda aydınlatırsınız artık. aydınlatırken belki kendiniz de aydınlanırsınız çünkü baya iddialı bir giriş yapmışsınız. Şunu da belirtmeden edemeyeceğim ben o gemilerde elektrik zabitliğini uzun süre yaptım başta DLH kurumu olmak üzere birçok şirketin gemilerinin elektrik revizyon işlerini de yaptım yalnız tecrübe olarak gemi işlerinin sonunun olmadığını da belirtmek isterim. tabi bu beni ilgilendirmez hayat sizin hayatınız. Bu sitede seni beni ve birçoğunu cebinden çıkaracak üstadlar var ki hepsi abimiz hocamız bahssettiğin gibi mesaj sayısından mütevellit bir prestijleri değil paylaşımlarındaki besleyicilik ile doğru orantılı bir saygınlıkları var. Hoşgörülü bir şekilde forumun tadını kaçırmadan paylaşımda bulunman temennisiyle... Hoşgeldin.

ben bu forumda herkesi katlarım,mesleğimle tecrübemle açık ara fark atarım demişim gibi bi his uyandı içimde birden yorumunuzu okuyunca.yanlış anlaşıldığımı düşünmekle birlikte,nerdende paylaştım o resmi diye söylendim kendi kendiğme.bunların yanında REZİSTANS arkadaşa teşekkür ederim böyle bir cvp vererek muhtemelen onu yanlış anlayacak olmamı engellediği için ve semazen1234 arkadaş sizede teşekkür ederim;her ne kadar beni yanlış anlamış olsanızda seviyeli bir şekilde eleştiride bulunduğunuz için.böylelikle bende sizlere hoşbuldum demiş olayım..

bu arada bu lanet olasıca resim 3 fazla çalışan 3 kademeli bir heater in bağlantı şeması =)

Kontrolkalemi.com çok faydalı. okadar gereksiz boş siteler varki insanlar oralarda boşu boşuna vakit öldürüyor.
Burda gezinirken bille bir çok şey öğreniliyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,857
Kullanıcılar
450,963
Son üye
elektronik yaşam

Yeni konular

Geri