Bulaşık makinesi tavsiyesi

Arkadaşlar eve bir bulaşık makinesi alacağım makine üzerine bilgi ve tecrübesi olan (tamirde dahil) marka reklamı yapmamak kaydıyla özelden ya da e-mail den bilgi verirse memnun olurum.

öyle pahalı çok programlı makinelerden kaçının bence..

en normali 58 dk'lık programı olan 3programlı tabanı plastik olmayan Arçelik-beko-altus üçüde aynıdır tercih edebilirsiniz..800-1000 tl arasıdır..

Merhaba

Kime göre neye göre her zaman hatırımdadır .
Mantıklı düşürmek biraz kafayı yediriyor .
Ürün firma , ürün çeşitliliği çokluğu ve firmaların bir kaç özelliği , proğramlama , görünüşünü ,renk vs gibi diğer değiştirip pazarlama taktikleri vardır .
Çok düşünen kimse ürün üretimden düşer yeni ürün gelir kararsızlıktan alamaz .

Belli kriterler vermeniz gerekir !!1
Ürün bedeli aralığı , Solo/ yarı ankastre / tam ankastre / görünüm / özellikler /
zaten bu kriterleri ile seçim yaptığınızda aradığınız ürünler azalacaktır .
sadece firma tercihleri kalacaktır .
Kaliteyi tanımladığınızda doğru seçimi yapacağınıza inanıyorum !!!
En önemli olan hanımların düşüncesi .
En kaliteli ve 100 yıl sonsuz garanti bile ürün verseler olsa görünüşünden kayıp eder ( hanımlar )
Genelleme erkekler binanın temel demirleri nasıl dersin hanımlar balkon demirlerine bakarlar .
Bizler daha almadan makinayı bozarız tamir
Ömrü süresince gerçi bozulmayan ürün zor ama az bozulan olması daha iyi değilmi ?
Bir firmanın servisi çoktur niye çoktur bozulan ürünler çoktur ( tabiki satış ile orantı kurulması gerekir .)

Konuşmakla bitmez ,
Tam bilği vermeden tam bilği alamazsınız . Hep kafanızda düşünceler bitmez . ( Kime göre neye göre )

Kolay Gelsin .

Her üründe her zaman bence en önemli kriter ucuz yedek parça ; kolay ulaşılabilir servis ya da nitelikli merdiven altı tamirci - her nasıl oluyorsa - ağı olmalıdır. Bu yüzden burun kıvıran çok olsa da otomobilde renault ve tofaş ; beyaz eşyada arçelik derim .

Son düzenleme:
Her üründe her zaman bence en önemli kriter ucuz yedek parça ; kolay ulaşılabilir servis ağı olmalıdır. Bu yüzden burun kıvıran çok olsa da otomobilde renault ve tofaş ; beyaz eşyada arçelik derim .

Merhaba

Kime göre neye göre , yazmış olduklarınız bana göre tamamı değilse de doğru ,
Türkiye şartlarıda bu durumu etkiler .
İnsanlar para çok severler , hediye , indirim , promasyon , reklam vs gibi .

İnsanlar çabuk etkilenirler .
Ben burada öyle bir yazı yazarım almayacağı makina aldırırım .

Ben çalıştırma düğmesi bozuk motor yanmış diyen servis gördüm ,
kombi temizliğini fırca ile toz temizlemeden ibaret olduğunu sanan servisler gördüm
bu servisler en kaliteli diyebileceğimiz dünya ve Türkiye ürün satışı yapan markalardır
ürünün satışının bu durum bile etkiler .

Daka önce almış olduğunuz üründe arıza yapmışsa diğer bir firma tercih ederiz birazda tamirden yılmışsak etKileme tamamdır .
İnsan psikolojisi öyleledir .
Satış taktiklerinin biri
Örneğin bir bayan ev tekstili ürünleri mağazasına girmiştir eğer satıcı insan psikolojisinden anlıyorsa ürün % 50 üzeri satar alıcı ürünü beğenmedi satıcı yılmaz , xxx hanım seslenir . alıcı bayana derki çağırdım arkadaş bu ürün çok araştırdı kendisi de aldı bende alacağım bir de ondan dinleyin bence memnun kalacaksınız vs gibi satış taktıkleri
kendisi satamadı satana kadar mağazadan çıkmasına izin vermez hemen yönlendirme yapar .
İnsanlar duymak istediklerinle ilğilenirler .
Örneğin siz ben burada çok iyi beğenseydim . Tutumunuz ne olacak , merak ediyorum .
İnsan psikolojisi budur iste .
Affınıza sığınacak burada cümleme son veriyorum
Öncelik sağlıklıktır Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diler heyırlı işler ve çalışmalar.

Sağlıcakla kalın !!!

_dunyanin-en-kisa-kisilik-testi-cok-sasiracaksiniz.jpg

Marka değeri satın almak her zaman insanların iştahını kabartan bir durumdur ; bende çok kalite otomobillere binmek ve çok marka ürünler kullanmak konusunda acayip iştahlıyım . Ama şöyle bir durum var ki biz bize benzeriz kimseye benzemeyiz . Türkiyenin insanı kullandığı malzemeyi öldüresiye kullanır . Otomobili çukurları ova büyüklüğünde olan kasisli yollarda bağırta bağırta kullanır ; çamaşır makinesini leş gibi sularımızla tepeleme doldurup vibrasyondan havalanacak modda çalıştırırız . Çalışma ve uzun ömür kriterleri belirlenmiş yüksek marka ürünlerin Türk halkının deliliğine ve hor kullanmasına tahammülü de nispeten daha az marka değeri olan ürünlerden çok fazla olmamaktadır. Geçen gün önümde mavi duman atarak giden bir toyota corolla gördüm ki dumurun dibine vurdum .
Bu yüzden avuç dolusu para verip yüksek marka değeri olan ürünler almak Türkler gibi satın aldığı ürünü kullana kullana ona ait kültürü edinmeye çalışan insanlar için gereksizdir benim gözümde.

Merhaba

Burada Türkiye gerçeğini verdiniz !!! çok teşekkürler .
Genelleme !!!
Türkiye de atacağı ürünü bile içi sızlayarak atar ( zengin kesim hariç )
Para , kazanç , ve cimrilik vs gibi !!!
Konu nereden nereye geldi konu dışına çıktık .

Sonuç : Alıcı karar verecek
Kime göre neye göre ( zevkler ve renkler tartışılmaz )

Sağlıcakla Kalın .

Arkadaşlar dört kişilik aileyiz bulaşık makinesi ilk defa alıyorum çeşit ve marka çok , fiyatlar farklı öğrenmek istediğim;
1- üç programlı bir makine işimizi görür mü?
2- bir de bu makinelerde altı plastik ve metal olanları varmış(sağlık açısından) hangisini tercih edeyim.?
3- makineyi tezgah altına koyacağım
4- emekliyim orta halli bir makine yeter kanaatindeyim.

Arkadaşlar dört kişilik aileyiz bulaşık makinesi ilk defa alıyorum çeşit ve marka çok , fiyatlar farklı öğrenmek istediğim;
1- üç programlı bir makine işimizi görür mü?
2- bir de bu makinelerde altı plastik ve metal olanları varmış(sağlık açısından) hangisini tercih edeyim.?
3- makineyi tezgah altına koyacağım
4- emekliyim orta halli bir makine yeter kanaatindeyim.
http://www.arcelik.com.tr/bulasik-makineleri-3-programli-6233-bulasik-makinesi.html
Paslanmaz Çelik Gövde iç gövde var gayet iyi bunu al.
7603010153_LO2_20151202_105548_large.jpg
7603010153_LO1_20151202_105519_large.jpg

adamlar resimleri aldırtmamak için bin takla atıyor....

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,345
Kullanıcılar
451,818
Son üye
kimyager

Yeni konular

Geri