Cat5eEthernet kablosu ile lede 12v akım verme

5 volta neden bu kadar taktın acaba? verim alamazsın voltaj arttıkça amper düşer ve o devrelerin kullanım amacı led için uygun değildir

5 volt 2 amper 10 watt yapar. 1 metre şerit led bile çalıştırmaz. Siz 5 voltu unutun.

Elimde 12 v adaptör yok çünkü

Tanan teşekkürler sağolun arkadaşlar
genç arkadaşım sana bu konuda makale yazmama gerek yok, şimdi bana biraz kızacaksın ama"olmaz" yani o devrelerle led işi olmaz yazık olur emeğine parçaya, onun için 12 volt trafo edinmen lazım. bizler sana olurunu anlattık ama sen istiyorsan yap ve gör( bu arada sakın olaki bilgisayarının usb çıkışını kullanma makinene yazık olur)

genç arkadaşım sana bu konuda makale yazmama gerek yok, şimdi bana biraz kızacaksın ama"olmaz" yani o devrelerle led işi olmaz yazık olur emeğine parçaya, onun için 12 volt trafo edinmen lazım. bizler sana olurunu anlattık ama sen istiyorsan yap ve gör( bu arada sakın olaki bilgisayarının usb çıkışını kullanma makinene yazık olur)
Tamam abi teşekkürler birşey sormak istiyorum eski leptopumdan kalma 19v 3.w a 65watt şarj adaptörü var bunu lede lehimlesem ledi bozar mı

Forum istatistikleri

Konular
129,574
Kullanıcılar
452,203
Son üye
Direniş

Yeni konular

Geri