CNC Stepper Sürücü Devresi

umut kardeş ben de istiyorum devre şemasını va pic yazılımını
gönderiri sen sevinirim
******@gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mrb foruma yeni üye oldum.Devre şemasını ve pic yazılımınıda banada yollayabilirmisin.asıl Çalışmam robot kol üzerine olacak.Şimdiden teşekkürler.
******@hotmail.com

selamunaleyküm
banada devre şemasını ve programını gönderebilirmisiniz veya verebileceğiniz adres varmı
teşekkürler

Umut arkadaş Devre şemasını ve pic yazılımını banada yollayabilirmisin. ******@gmail.com

umut kardeş şema ve yazılımı banada gönderebilirmisin ******@gmail.com çok teşekkürler

arkadaşım devre şeması ve yazılım banada gerekli kuzenime bir cnc yapacam elektro gitar yapımı için ******@hotmail.com

sevgılı akınumut abı ben sımdı ısın mekanık kısmını halledıyorum gunlerım sanayıde gecıyo okul dısında abı ben makınacı oldugum ıcın pek elektronık kısmıyla ugrasamıyorum ama bıras olsun elektronık bılgım var abı senden rıcam bana devre seması ve nasıl uygulayacagım konusunda bılgı verebılırmısın ben senın msne ekledım ama bı karsılık gelmedı benım amacım okul bıtırme projesı olarak bunu yapmak baska bı amacım yok alıp devreyı satmak tıcarete dokmek gıbı abı, bılmıyorum yardımcı olurmusun ama ben para ıle de senden bunu satın alabılırım eger uygunsa bana yazabılırmısın abı senden cevap beklıyorum abı mekanık kısmı bıtmek uzere yardımlarınız ıcın tesekkur edıyorum..

Bu devreyi 2 sene kadar önce yapmıştım ve harika çalışıyordu. L297 L298 serisi ile gayet basit bir sürme işlemi sağlanıyor. Yalnız her yıl aynı karttan bir tane daha yapmak gerekiyor nedense... 1 sene rahat kullanıyorum ne oluyo ne biti anlamadan kartlar devre dışı kalıyor. bütün akım voltaj değerlerini kontrol etmeme rağmen sorunu bulamıyorum. Aslında yavaş yavaş servo sürücülere doğru kaymak lazım diye düşünüyorum.

slm arkadaşlar benim acilen 3 fazlı asenkron motor soft starter devresine ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.

cnc3ax devresinde benim de başım belada bir türlü çalıştıramadım yardımcı olun

Forum istatistikleri

Konular
128,862
Kullanıcılar
450,977
Son üye
sertan345
Geri