CNC torna projesi

Mesnet plasma kesimde kestirişin uğraşmasın 15mm kalınlık olursa cok iyi olur geometri olarak yuvarlak en mukavemetli olandır.
Buna mesnet mi deniyor? Gözümde çanlandıramadım.

Olabilir, bunu hayal edemediğin için asla seni kınamıyorum, suçlamıyorum veya birinden biri bu adamın anlamadığı mesneti anlatsın diyerek kimseden yetersizliğime mesnet ( dayanma noktası veya bağlantı parçası) aramıyorum... Gerek yok..

Sabırlı olmak lazım..

Dikkat edersen senin yazdıklarınla cevap yazmaya çalıştım. İnşallah anlamışsındır...
Konu konu yazdım mesajımın en altında dediklerimi ve nedenlerini anladın mı diye sordum...
Şimdi senin sorduğun gibi sorim kısa net bir sekilde..Anladın mı..
Neden hep başa döndüğümü anladın mı..

Senden ricam benim kendime yaptığı. En önemli şeylerden biri şu örnek senle son yazıştığımız ve takıştığımız konu nosu kaçtı bilmiyorum..bu hafta içinde müsait anında oradan itibaren oku..ve 1 ay sonra 6 ay sonra ve 1 yıl sonra kendindeki mental değişikliği göreceksin ve ancak bu şekilde kendi kendi çözebilirisin.. Daha önce nasıl düşünmüştün şimdi nasıl düşünüyorum.. benim senden ricam..

İnan değişimi. Göreceksin...

...Planın ne.....
Ne yapmayı öncelikli olarak ele aldın..
Sana özelden bi sey yazim mi...olur mu..önemli bişi bu senin işine inanılmaz yarar. Hatta hobiden cok bilgisayatlı işler için...ben kullandığımdan beri çok faydasını gördüm..

Sent from my LG-K430 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Suat bey dün size yazdığım madde madde konu silinmiş neden silindiğini bilmiyorum bir şeyde söylenmedi.. kim sildiyse iki cihanda hakkımı helal etmeyip kendisinin aynı şekilde vakit ayırdığı şey için aynı şeyin yapılmasını dilerim belki bu şekilde empati yaprak durumu daha iyi anlamış olur.. kendisi emek hırsızlığı yapmıştır. Kim olduğunu bilmiyorum...

Son düzenleme:
harbiden çok ayıp dün o kadar şey yazmıştınız.. siz silmediğinize göre forum yönetimidir..

Ben gördüm o yazıyı hepsini okuyamadım tabi.. Bi hayli uzundu. Belki database şişiriyor diye filan mı sildiler.

Yazımın silinmesi inanın sorun değil.gene oturur yazarız ...forum için yazık günah...

Yaziyi gordum ama uzun oldugu icin okumadim. Sonraya sakladim. Neden silindigini bimiyorum.

Sent from Shadowmoon Valley

yazının silinmesi teknik problemden olabilir hiç bir makina mükemmel değildir.

Yazının silinmesi kötü olmuş, umarım ki teknik bir hatadır ve kısa zamanda tekrar eklenir.

İlgili mesaj şikayet üzerine denetleme için kaldırılmıştı. Düzenlenerek tekrar aktif hale getirildi. Mesajlarınızı yazarken ülkemizin milli ve manevi değerlerine dikkat ederek yazmanızı rica ediyorum.

Forum istatistikleri

Konular
129,035
Kullanıcılar
451,293
Son üye
EagleClaw

Yeni konular

Geri