Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

programımız vistada çalışıyormu

denemedim sizden ögrenmek istiyorum işletim sistemimi bozmasın...

programımız vistada çalışıyormu

denemedim sizden ögrenmek istiyorum işletim sistemimi bozmasın...

çalışıyor arkadaşım benimde vista işletim sistemini herhangi birr program yüklenmesi duurmunda bozamazsın bu arada

bu arada mesutbey ben roleleri hem fls adıyla adlandırdığım roleyi daha kolay çektirmek yani gösterimini daha kolay yapmak için hemde arıza halinde sinyali daha kolya verdirmek için yaptım eğer başka türlü isterseniz o şekilde göndereyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşla bu Cofaso 6,1 de eski eplanda çizdiğimiz projeleri alabiyormuyuz acaba

arkadaslar bu projeyi pdf veya jpg yaparken renk sorunu yaratıyoo bende ?
normal mi acaba ?

keşke autocad ile olsaydı süper olurdu bunu pek kavrayamadım.aslında bu programla da yapılır ama zaman alır.benim için geçerli tabi bu.
birde konuyla alakasız olacak belki ama;bu programda otomotik klemens şeması çıkarma gibi bir şey var sanki doğru mu?yani öyle bir özelliği var mı?
herrkese başarılar.

evet projeyi çizip, numaralandırdık sonra, Göster menüsünden > Sayfa Listesi oradan istediniz şekilde tek tuş ile klemens planı, kablo planı vs. çıkarabilirsiniz. Detaylı sorular için 0212 676 52 48 den teknik destek alın.

öncelikle bu yarışma için yöneticilere teşekkür ediyorum.
cofaso proğramını kurdum fakat kurulum sonrası cofaso ikonuna tıkladığımda şifre istiyor şifreyi :cofaso olarak giriyorum ama syLQ gibi bir hata veriyor ne yapmam gerekiyor.

cofaso proğramını kurdum fakat kurulum sonrası cofaso ikonuna tıkladığımda şifre istiyor şifreyi :cofaso olarak giriyorum ama syLQ gibi bir hata veriyor ne yapmam gerekiyor.

Bu hatanın olası nedenleri ;

Program kurulumundan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve aşağıdaki işlemleri yapın :

1: C:\Program Files\cofaso 6.1\core dizinin'den StartMysql ulaşın ve çift tıklayın, tekrar deneyin.
2: Şifreyi yazarken büyük harf ile yazmadığınıza emin olun.
3: Sorununuz halen devam ediyorsa, programı kaldırın tekrar kurulumunu yapın.
4: Sorun düzelmezse 0212 676 52 48 numaradan ücretsiz teknik destek isteyiniz.

Son düzenleme:

Öncelikle yarışmadaki tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Cofaso 6.1 ile ilgili olarak kurlum ve kullanım hakkında sizlere yardımcı olmak bizi çok mutlu eder.

0212 676 52 48- 49 nolu telofonlarımızdan iletişime geçebiliriz.

Herkese başarılar.
Turgay ÇELEBİ

Forum istatistikleri

Konular
128,925
Kullanıcılar
451,093
Son üye
Mustii54

Yeni konular

Geri