Dalgic motor

Merhabalar benim 1hp 220 w temizsu dalgıç motorum War kontrol panosundaki açma kapama düğmesi altındaki düğmeye bastım da çalışıyor cılız bir ses çıkıyor 3 ile 5 saniye sonra bastım tuş geri atıyor neden acaba

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhabalar benim 1hp 220 w temizsu dalgıç motorum War kontrol panosundaki açma kapama düğmesi altındaki düğmeye bastım da çalışıyor cılız bir ses çıkıyor 3 ile 5 saniye sonra bastım tuş geri atıyor neden acaba
Bı sorum da olacak panonun kapatma tuşu kapaliyknde yanıyor acikkende motor ses geliyor ama şu gelmiyor

Bı sorum da olacak panonun kapatma tuşu kapaliyknde yanıyor acikkende motor ses geliyor ama şu gelmiyor
güzel insan, pompayı dışarı çıkar ve gözle bir kontrol et bir şeyler sıkışmış mı diye. eğer yok ise anlık olara çalıştırmakta sıkıntı yok anahtarı çevir motor çalışıyor mu bak. çalışmıyorsa tamirci yolu görünüyor. farzet ben kalktım geldim nereden bileceğim motorun çalışıp çalışmadığını? dışarı alıp bakmak lazım. eğer avometreniz varsa motor kablolarından bakın kısa devre var mı diye. bilmiyorsanız hiç elinizi sürmeyiniz.

Motordan ses geliyor ama süzgeç tıkalı gibi görünüyor

Motordan ses geliyor ama süzgeç tıkalı gibi görünüyor
güzel insan, görmekle bakmak arasında, görüp te bakımını yapmamak arsında fark var. yapabiliyorsan yap temizle, yapamıyorsan, yapabilecek adamı/ustayı çağır. ne yani temizlik yap diye ben mi konut vereceğim sana. olası bütün arızaları sana saydık, pompa senin önünde müdahale edecekte sensin. ya elinle yaparsın yada paranla yaptırırsın.

Merhaba 230volt 1.5hp 16 amper dalgıç temiz su motoru motordan ses geliyor ama şu wermiyor termik atıyor 3.5saniye sonra resimler panoya ait

Ekli dosyalar

• 20240919_172919.jpg
    20240919_172919.jpg
    342.6 KB · Görüntüleme: 8
  • 20240919_172915.jpg
    20240919_172915.jpg
    334 KB · Görüntüleme: 8

Forum istatistikleri

Konular
129,401
Kullanıcılar
451,923