Dizel Jeneretor Parçaları

KUMRU3458

Üye
merhabalar....
elimde bulunan kama kde-12000ea jeneretorun displey bulundugu parca bozuldugunu dusunuyorum ...fakat o parcalarin genel ismi ne oldugunu bilmiyorum ve onun kesin bozulduguna yada ne is yaptiginada iyi bilmiyorum bu konularda yardimci olabilirmisiniz ...
selamlar...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
kontrol paneli arızası arızayı biraz açarsan arkadaşlar yardımcı olmaya çalışırlar.

Son düzenleme:
merhabalar...
jeneret,run kontagini aciyoruz ...displey ekranlarinda sadece 00 yaziyor ve anahtarla start yaptigimizda sadece bib sesini duyuyoruz ve ekranda hic bir degisim olmuyor...panelde bulunan select dugmesi gorevini yapmiyor...butonlarini kontrol ettik saglamdir...ass den suphelendik fakat yenisiylede degistirmemize ragmen sorun giderilmedi...avr da yenisiyle degistirdik yne bir sey degismedi...suan hic bir sekilde jeneretoru calistiramiyoruz ....
selamlar....

Forum istatistikleri

Konular
128,847
Kullanıcılar
450,950
Son üye
BERKEN

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri