En İyi Sigorta Üreticisi Hangisi?

ya beyler bencede en iyisi siemens neden dersen gözün arkada birakmaz ama estetik dersen merlin gerin derim göze hoş geliyor fiyatta çok iyi ama yinede sıemens

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
hangi aralıktaki sigorta olduğu belirtilmeli bence

arkadaşlar bence siemens devri kapandı merlin gerin devri başladı

bencede öyle

selam benimde oyum merlingerin den yana eski modeller sadece düz tornanida ile sıkılabiliyordu fakat yenilerin montajı ve kablo bağlantıları daha sağlam olmuş

ArkadaŞlar ben oyumu sİmensten yana kullandim. hem kalİtelİ hemdew enkÜÇÜk elektrİkcİde dahİ bulunuyor en azindan İsmİ yeter

legrand ve federal elk dogu yapimlari mevcut diyebilirimki piyasanin en adilerinde siralamaya girer . Fiyat konusunda hesapli davranmam gerekirse abb olabilir kalite is mg diyprum

Arkadaşlar ben oyumu FEDERAL den yana kullandım.Sebep üretildiği günden beri kullanıyorum memnunum.Fabrikasını gezdim gördüm müthiş.Üstelik Türk malı.Ön yargılardan kurtulmak lazım.Bazıları hiç denemeden etiketi yapıştırıyor.Kalitenin belgesi var.Tabi ki bu belge TSE olamaz.Federal in birçok uluslar arası ve yabancı ülke standart kuruluşundan belgeleri var.
Siemens devri geçti merlin gerin devri yazan arkadaşlar,MG devride geçti moller devri başladı.Çünkü siemens ve MG in çok çeşitli takliti var.Aldığınız ürünün sahte olma olasılığı yarıdan fazla.Zaten siemen s bayileri geri iade kabul etmiyorlar.Bu yöntem ile bayiye bile sahte mal veriyorlarmış.

tknsyn ' Alıntı:
Siemens devri geçti merlin gerin devri yazan arkadaşlar,MG devride geçti moller devri başladı.Çünkü siemens ve MG in çok çeşitli takliti var.Aldığınız ürünün sahte olma olasılığı yarıdan fazla.Zaten siemen s bayileri geri iade kabul etmiyorlar.Bu yöntem ile bayiye bile sahte mal veriyorlarmış.
Katılıyorum.
Hatta kopyaların da sınıfları oluştu. (1. sınıf kopya, 2. sınıf kopya...)
Bayiden geçen yaz 8 adet 3TF52, 4 adet 3TF51 almıştık. Yarı yarıya sahte çıktı. Bize bilerek verme ihtimalleri yok. Yıllardır onlarla çalışırız. Patron bile inanamadı. Hepsi sahte gelse anlamayabilirdik. Karışık gelince sırıtıyor.
Kontaktörlerin içini açtık. Sahtelerin kontaklarındaki siemens mühürü çok bulanık. Orijinallerinki ise cam gibi. Dış kapaktaki yazılar da aynen fotokopi gibi silik. Kapağı açan vidalı kısım çok dandik, zorlamaya gelmiyor.

Öyle bir konuki,
Bir babaya hangi evladını tercih edersin gibvi bir şey bu anket.
Bir kere , o marka bundan iyidir dıyebilmek için, en az o üreticiler kadar bu imalat teknolojisini yapabilmek gerekir diye düşünüyorum. Biz seçimlerimizi önce daha önceki işyerimizde ne gördükse, fabrıkada isek; satınalma ne getırdıyse ve lazım olduğu anda ne bulduksa onu kullanıyoruz. Birde, çalıştığımız satıcı hangi marka ile çalışıyorsa onu alırız. Bahsedilen markalar, kendilerini kanıtlamış, dünyanın kullandığı markalar, seçimde hissi davaranılabilir. Eğer, bir markadan şikayetçi isek diğerlerinide aynı şartlarda kullanıp/test ederek karar vermek lazım gelir...

Forum istatistikleri

Konular
128,686
Kullanıcılar
450,704
Son üye
Cnhmt98

Yeni konular

Geri