Entegre KataloĞu

Elektronik Databook simgesini tıklayın,kurmanıza gerek yok.

Ekli dosyalar

• Databook.rar
    101.5 KB · Görüntüleme: 852
Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşım berkayselman
Senden çalışmıyor diye mail gelince web'den download yaptım ve program gayet güzel çalışıyor.Senin pc de sorun olabilir.

çalışmıyor cunku gerekli bir ocx dosyasını kayıt edilmesi gerekli.regsvr32 ile kayıt edilebilir ama o dosya da yok malesef gerekli dosya MSFLXGRD.OCX

Arkadaşlar benim pc'den sizin bahsettiğiniz dosyayı buldum,fakat ben databook entegre kataloğunu pc'ye bahsettiğim gibi kurmadan sadece kopyalayıp yaapıştır yaptıktan sonra simgeyi masaüstüne taşıdım.
Hiç problemle karşılaşmadım.

Ekli dosyalar

• MSFLXGRD.rar
    94.7 KB · Görüntüleme: 216
Moderatör tarafında düzenlendi:
Mekatronik 45 , söylediklerini aynen uyguladım. Şimdi hata vermeden çalışıyor. Teşekkürler

güzel paylaşım ama şöyle bir program varmı belki bu prog u yayınlayan arkadaşım biliyordur. tüm entegreleri isimlerini yazdığımızda karşısında bağlantı uçlarını neye yaradığını falan anlatan bi program varmı veya kitap. çünkü bu prog çok az entegreye yer vermiş. iyi günler

çalışmıyor cunku gerekli bir ocx dosyasını kayıt edilmesi gerekli.regsvr32 ile kayıt edilebilir ama o dosya da yok malesef gerekli dosya MSFLXGRD.OCX

ewet katılıyorum ama sorun halledıldı.. gercekten guzel bi paylasım TESEKKURLER (+ POPULARITE)

Forum istatistikleri

Konular
129,165
Kullanıcılar
451,516
Son üye
SERDAR ASLAN

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri