Entegre yolu problem!!

S.a. Ustalar. elimde kendi kullandığım anfim vardı bir süre sonra entegre sıkıntısı yaşadım ve bi tanıdık aracılığıyla bi ustaya teslim ettim. Bir süre sonra beni aradılar ve yapamadılarını söylediler. Bu sorunu yapabilirmiim bana yardımcı olurmusunuz..

A6aag0.jpg

Hatlar çok ısınmış kalkmış.. Tamiri pek mimkün değil gibi bir iki hat kalkmış olsa uğraşı ile çözülebilir ancak bu pcb de baya bi hat kalkmış.

Yol takibi yapabilirsen soket ve adaptörler var kolay gelsin.
plcc2dip-28.gif

Yol takibi yapabilirsen soket ve adaptörler var kolay gelsin.
plcc2dip-28.gif
Üstadım verdiğin cevap için teşekkür ediyorum. Elekronik konusunda tecrübem hiç yok anca sağdan soldan duyma şeyler. ben bunu nasıl yaptırıcam nereye müracat edicem, zahmet olmazsa bu konu hakkında da yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Sendekinin pin sayısını bilmen gerek netten öğrenirsin, dip adaptör diye satılıyor oturduğun yerdeki elektronik malzemecilere sor olmadı nette sipariş ver son çare yurt dışı. Ekonomik değeri varsa benzer iş yapan tv bilgisayar tamircileri veya end. kart yerlerine başvur en son elinden benzer iş gelen arkadaşına.

Sendekinin pin sayısını bilmen gerek netten öğrenirsin, dip adaptör diye satılıyor oturduğun yerdeki elektronik malzemecilere sor olmadı nette sipariş ver son çare yurt dışı. Ekonomik değeri varsa benzer iş yapan tv bilgisayar tamircileri veya end. kart yerlerine başvur en son elinden benzer iş gelen arkadaşına.

Hocam pin sayısı 80 (20x20x20x20). Hocam bir çok yere gösterdim ama uğraşmak istemiyorlar :/ yani bende müşteriyim bedava yaptırmıyorum, bu olayda beni çok üzüyor :((

Ekli dosyalar

• 998949_491463464286292_1870454533_n.jpg
    998949_491463464286292_1870454533_n.jpg
    113.3 KB · Görüntüleme: 11
Kart tamir edenler var, forumda da katılım yapıyorlar ... uzun zaman alacak iş olduğundan istemezler doğru fiyat iste sen ne verebilirsin ne kadar açılabilirsin adaptör işi akıllarına gelmemiş olabilir, önceki ustalar da bir yerleri kırmış batırmış olabilir o sebeple çalışmasını garanti edemezler.

Kart tamir edenler var, forumda da katılım yapıyorlar ... uzun zaman alacak iş olduğundan istemezler doğru fiyat iste sen ne verebilirsin ne kadar açılabilirsin adaptör işi akıllarına gelmemiş olabilir, önceki ustalar da bir yerleri kırmış batırmış olabilir o sebeple çalışmasını garanti edemezler.

Hocam forum sitesine yeni olduğum için pek bir bilgim yok o yüzden katılımcılardan. Evet farkındayım uzun zaman alacağından, yani söylediğim ustalara bedeli neyse vermeye razıyım demekteyim ama yinede kabul etmiyorlar bide dediğiniz gibi bilinçsizce arızanın büyüdüğü için pek uğraşmıyorlar ama bende çaresizim..

Forum istatistikleri

Konular
128,901
Kullanıcılar
451,049
Son üye
storiesig

Yeni konular

Geri