Eski Kalıpçı Freze CNC Dönüşümü

Faruk kırlangiç kızaklı tezgahları CNC çevirmek zahmetli bir iş diye duymuştum doğru mu?
Doğrudur abi. Özellikle de eski olan makinelerde kızaklarda aşınma olduğu için sıkıntı oluyor. Daha hassas makinelerde sildirmek gerekiyor. Mesela bu makinenindr tablası uzun tarafından biraz eğilmiş ve kızak kısımlarıda aşınmış olduğu için bohrwec dediğimiz makine de tesviye ettirecez.

Sent from my GT-N7100 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Hurda derken, ne kadar oldu maliyet tükan girişi?

Hurda derken, ne kadar oldu maliyet tükan girişi?
2500 kendisi 500 de nakliye tuttu. Vinç parası 100 TL. Nakliye ambar dediğimiz firmalar varya onlardan. Adam çift motor kullanmış orjinal motor hariç birde yanılmıyorsam 3-4 kw lık 2. Motoru var. Gövde sağlamlığı harika 4 mm talaşta yok gibi gidiyor.

Bende arayıştayım da. bi macera yapayım diyordum, sen bayrağı kapmışsın, :D takipdeyiz,

Son düzenleme:
Sanada bakalım abi. Epey bekledik ama uzun süre. İlan sitelerinde kamp kurduk resmen :)

Benim gönlümden geçen eski aslından cnc olan bir tezgah alıp revize etmekti ama bobey ikna olmadı :D :D :D

Sahabından da 14 binde var bitane CNC dik işlem geçen hafta duruyordu (Kamp kurmadımda arada bi el sallıyorum.)

Abi sanada bir cnc yapalım artık
Bakalım suat la çıkacaz bi yola herhal,
Yapma işine gelince ,ne biliim anamın dediğini ben almadım benin dediğimi anam almadı hesabı halen bekar (CNC'siz) geziyoruz.

Terettüt edip alıp almama arasında kalmakta haklısın abi bizde çok gittik geldik. Bu zamana kadar 15 kez almıştık herhalde makine ama kısmet bu işler 10 sene beklersin ama alınca tam almış olursun. Hayırlısı kısmet olur inşallah.

tebrik ederim resimlerin sadece 1 tanesini görebiliyorum umarım bitmiş halini görebilirim :)

Forum istatistikleri

Konular
129,100
Kullanıcılar
451,412
Son üye
Essamali

Yeni konular

Geri