Forum Altyapı Değişikliği Duyurusu

En son yazılan mesajların,en üstte görülmesi daha iyi idi.İsteyen üyeler için,bu imkan sunulmalıdır.

BENCE ESKİSİ ÇOK ÇOK GÜZELDİ ALIŞMIŞTIK BUNU HİÇ AMA HİÇ BEĞENMEDİM KARIŞIK

Forum'un yeni halini beğendim emeği geçenlerden Allah razı olsun.

En son yazılan mesajların,en üstte görülmesi daha iyi idi.İsteyen üyeler için,bu imkan sunulmalıdır.

Akyar Abi Yeni mesajlardan açılan listede forum konularının sağ tarafında son 3 mesaj numarası görünüyor, son mesajı görmek için buraya tıklayabilirsiniz, direk giriş yapıncada ilk mesaj çıkıyor konuyu yeni okuyan birisi için bence avantaj.

yeni mesajlara ulaşamıyoruz
eskisi daha iiydi

Dosya yüklenmek istendiğinde,masa üstündeki ögelerin tamamı görünmüyor.

bir forumdayken bu forumu okunmus say secenegini goremedim diyecektimki yukaridaki menu uzerinde oldugunu farkettim.

Avatarlar karisiyor musait bir zamanda ilgilenirseniz seviniriz.

@suat korkmaz
@Aksi

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Ekli dosyalar

• 1406103798374.jpg
    1406103798374.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 11
Hakan bey bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Alıntı yapıldığında sanırım avatarınızı da alıntı kodunun içinde göstermiş. Aynı konuya baktım web arayüzü normal gözüküyor ama bir de mobil arayüzünden kontrol edelim.

Fahri bey maalesef yeni veri tabanında görüntüleme özelliği için pek seçenek yok.

Dosya yüklenmek istendiğinde,masa üstündeki ögelerin tamamı görünmüyor.

Dosya yükleme menüsünü açtığımda bende tüm dosyalar gözüküyor. Sizin göremediğiniz dosyalar .exe uzantılı ya da büyük boyutlu dosyalar olabilir mi?