forum hakkında önemli

woltajj

Üye
:( :( :(
sayın admınler
yada yöneticiler
arkadaşlar ben başta foruma giriş yapıyorum herhan gi bir konuya tıkladıgımda zaten uye girişi yaptığım halde tekrarda hanı forum da uye olmayanlara linkler görun muyorya bana da aynen öle muamele yapıyor ve tekrardan giriş yapmak zorunda kalıyorum hata nerden kaynaklanıypor acil cevap lütfen

tarayıcınız çerezleri tutmuyor olabilir.giriş yaptığınız kısımda , beni hatırla kısmını işaretlerseniz , sorun olmaz diye düşünüyorum.Ya da tarayıcı ayarlarından sorunu girebilirsiniz.

Evet ben de bazen aynı problem ile karşılaşıyorum. Problemin tarayıcımda olduğunu zannetmiştim ama demek ki sadece problem bende değilmiş.. :)

degerli uyeler giriste beni hatirlayi tiklarsaniz sorun kalmiyor.

Çarşamba gün aynı problemi ilk kez bende yaşadım.

Sayın woltajj yüksek ihtimalle kullandığınız güvenlik duvarı çerezleri kabul etmiyor. Sorun güvenlik duvarınızdan kaynaklanıyorsa güvenlik duvarınızdan kontrolkalemi.com'a izin verebilir veya güvenlik kademesini biraz düşürebilirsiniz. Sorun çözülmezse sırasıyla güvenlik duvarını tamamen kapatın yinede çözülmüyorsa tarayıcınızın çerezleri kabul edip etmediğine bakın.

Çok fazla bilmiyorum ancak bir mesajın daha önce okunup okunmadığını kontrol eden veya şifre ile giriş yapılan bir siteye her yeni konuya bakarken şifreyi hatırlayan bir bölüm vardır ki sanırım bu da çerez denen kısım oluyor. Ancak ben çerezleri silmesini söylemiyorum veya söylemedim. Acaba Windows güncelleme yaparken bunlara da müdahele etmeye çalışıyor da yapamıyor mu? Çünkü bazen güncellemede problem olduğu mesajını verip hata veriyor. Internet ile ilgili birşey de yazmıyordu sanki ama ondan kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm.

Saygılarımla,

(NOT: İşte Linux kullanırsak belki de başımıza gelmeyecek olaylardan bir tanesi.. Ama eliniz mahkum her zaman kullanamıyorsunuz, Windows'a mecbur kalabiliyorsunuz.. )

sevgili arkadaşlar hepinize teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
129,101
Kullanıcılar
451,416
Son üye
avsukrugocer

Yeni konular

Geri