Gediz elektrik ve İz su

Testiyi kırdıktan sonra

Son düzenleme:
d43ab0a2c97bb5a018d45953350a66e8.jpg

Son düzenleme:
Klavye başından sırf siyasi karşıtlık uğruna Gedizi aklamaya çalışan vatandaş bu habere ne derdi acaba ? Biri kabloyu yüzeyden götürmüş öbürü dibine mazgal yerleştirmiş . Rezalete bak
suçluyu aklamaya gerek yok ki, gözü gören herkes denetlemeyen, denetlettirmeyen gedizi suçlayacaktır. ama başka pencereden bakmak için gediz sütten çıkmış ak kaşıktır. şereflileri ne şahsen tanırım. gedizin kuyruğu aydem burada çünkü. gerçi aydem de adını değiştirdi. dıdısın dıdısı oldu. açtırmayın baba pandoranın kutusunu. kim ne marka hepimiz biliyoruz...

Klavye başından sırf siyasi karşıtlık uğruna Gedizi aklamaya çalışan vatandaş bu habere ne derdi acaba ? Biri kabloyu yüzeyden götürmüş öbürü dibine mazgal yerleştirmiş . Rezalete bak
Organizasyon eksikliği her yerde var. Biri asfalt yapıyor, diğeri birkaç gün sonra gelip asfaltı kesiyor. Mübarekler, aranızda anlaşın ki, alt yapı ve eksikler yapılsın ondan sonra asfaltı yapın. Belki vatandaş olarak da görüp bildirmemek de bizim eksiğimiz. Devlet yapsın, belediye yapsın demekle olmuyor. Sokağımızı kazan müteahhit mevcut fiber kabloların anasını ağlatmıştı! Şikayet yazdım ama etkisi oldu mu emin değilim. Bu akşam Zincirlikuyu metrobus durağında çimli bir alanın fiskiyeli sulaması öyle coşmuş ki her yer su içinde, su yola taşmış, geçen arabaları adeta yıkıyor. 10 dakikaya yakın İski'yi aradım arıza diye nedense kendisi iletmek yerine beni park ve bahçelere yönlendirdi. Şikayetim müdahale edilmek üzere kayda alındı. Yoksa bu susuz zamanda daha dikkatli ve duyarlı olmalıyız. Görülen eksikleri nasılsa birileri ilgilenir diye beklemeden duyarlılık gösterip gerekli yerlere iletmek gerekiyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,918
Kullanıcılar
451,083
Son üye
ahmetkaya2828

Yeni konular

Geri