GSM Modülü Yardım

Teşekkürler.Smd olan versiyonu SS14 olarak geçiyor.

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
TOLA firmasını öneririm GPRS, GSM modüller için, ürün sonrası hizmetleri de iyi, ücretsiz yazılım güncellemeleri vs de yaptılar bana

TOLA firmasını öneririm GPRS, GSM modüller için, ürün sonrası hizmetleri de iyi, ücretsiz yazılım güncellemeleri vs de yaptılar bana

yazılım güncellemeleri zaten ücretsiz. gsm-gprs ürünlerinde. bunu size birde buda bizden olsun deyip iyilikmi yaptıklarını ima ettiler :)

bilgisayar ortamınan sms gönderici yazdım ayrıca özel bir program yazdım sms robot ilgilenenler ekleyebilirler
not: bilgisayar gelen veriye göre tüm her yöne ülkede dahil sms atabilir.. gelen sms ye göre de karşı pc de komut görev yapabilirim..
sms olayı dışında uzaktan kontrol ile ilgili otomasyon yaparım ayrıca bununla ilgibi bir tv şirketine otomasyon programı yazdım program uzaktaki uydu anteni kontrol ediyor tabiki karşı tarafta bilgisayar olması intrnet şart veya cep telefonu düzeneğide ola bilir internet
msn: [email protected]

UZAKTAN CIHAZ KONTROL MOTOR LAMBA cihaz - YouTube

UZAKTAN CIHAZ KONTROL MOTOR LAMBA cihaz - YouTube

arkadaş sanki zaman makinesi icat etmişsin gibi reklam yapma ya. gsm modulü kullanan birtek sen yoksun. bu konuya dahil olan insanlar zaten bunun pcb sinide kendi çiziyor programınıda kendi yazıyor.kontrol etmek istediği bir donanım olursada bir kaç röle çektirmek için seni aramazlar heralde. her yöne sms atma özelliği sanki yazdığın programın özelliğiymiş gibi ahkam kesme neolur. roaminge açarsın hattını heryere gider sms inde sesli aramanda.
insanlar burda bilgi paylaşıyor ticaret yapmıyoruz.

::)sayın maın-loop bu yazdığını beğenmedım arkadaş emek vermış yapmış verdığı emeği kuçumsemek yanlış anlama bence ayıp sende yaptın aynısını parmakla araba çalıştırma yok bomba ımha kımse kuçumsıyecek yorum yazdımı yoksa bu yaptıkların çokmu özel kimse yapamazmı benım goruşum burada yazan arkadaşların hepsının kendıne gore bır projesı var arkadaş reklam yapabılır veya yazdığı yorumla buradakı genç ufku geniş arkadaşlara örnek olabılır bır başka yorumda arkadaşin bırı entegre adını ıstedı demekkı boyle yazmaklada forumda faydalı olunabılıyor bende senın gıbı yazabılırdım ama yazmam çok yanlış olur aynı cihazin seri üretımını yapıyorum ben niye bunca emek verılmış bir cihaz yuzunden genç elektronikçi arkadaşimizin hayallerı yokolsun sende bende aynısını yapmadıkmı her yaptığımız ürün buyuk servetmı getırdı ne zaman arkadaş sorarsa boyle bir cihaz yaptım piyasada getırısı varmıdır o zaman eleştırırsın:)

arkadaş sanki zaman makinesi icat etmişsin gibi reklam yapma ya. gsm modulü kullanan birtek sen yoksun. bu konuya dahil olan insanlar zaten bunun pcb sinide kendi çiziyor programınıda kendi yazıyor.kontrol etmek istediği bir donanım olursada bir kaç röle çektirmek için seni aramazlar heralde. her yöne sms atma özelliği sanki yazdığın programın özelliğiymiş gibi ahkam kesme neolur. roaminge açarsın hattını heryere gider sms inde sesli aramanda.
insanlar burda bilgi paylaşıyor ticaret yapmıyoruz.

::)sayın maın-loop bu yazdığını beğenmedım arkadaş emek vermış yapmış verdığı emeği kuçumsemek yanlış anlama bence ayıp sende yaptın aynısını parmakla araba çalıştırma yok bomba ımha kımse kuçumsıyecek yorum yazdımı yoksa bu yaptıkların çokmu özel kimse yapamazmı benım goruşum burada yazan arkadaşların hepsının kendıne gore bır projesı var arkadaş reklam yapabılır veya yazdığı yorumla buradakı genç ufku geniş arkadaşlara örnek olabılır bır başka yorumda arkadaşin bırı entegre adını ıstedı demekkı boyle yazmaklada forumda faydalı olunabılıyor bende senın gıbı yazabılırdım ama yazmam çok yanlış olur aynı cihazin seri üretımını yapıyorum ben niye bunca emek verılmış bir cihaz yuzunden genç elektronikçi arkadaşimizin hayallerı yokolsun sende bende aynısını yapmadıkmı her yaptığımız ürün buyuk servetmı getırdı ne zaman arkadaş sorarsa boyle bir cihaz yaptım piyasada getırısı varmıdır o zaman eleştırırsın:)

sizin bu arkadaşın bana özelden attığı mesjdan haberiniz yok ondan şaşırdınız.

:)banada özelden reklamını yaptı ama ben uslubunca cevap verdım kızmadım :)hatta ürünlerını satın alacağımı soyledım

:)banada özelden reklamını yaptı ama ben uslubunca cevap verdım kızmadım :)hatta ürünlerını satın alacağımı soyledım

bna reklam yapmadı bizde eşşek değiliz neye kızılıp neye kızılmıycağını biliriz

Sayın üyelerimiz konulara lütfen daha sakin yaklaşalım. Ö.M. yolu ile rahatsız edici bir mesaj aldığınızda cevap vermeden yöneticilere iletirseniz en kısa sürede gerekli müdahaleyi yapabiliriz.

sayın aksi şahsı goruşumu belırteyım burada maksat üzüm yemek olmalı bağcıyı dovmektense arkadaşimiz bır hata yaptı emınım pişmandır benden yana şikayetçı olmam mantığıma uygun değıl yınede ilgilerınıze teşekkur ederım.

:)yanı sorun yok asayış berkemal

Forum istatistikleri

Konular
128,821
Kullanıcılar
450,910
Son üye
Beyazıt_34

Yeni konular

Geri