iki ayrı kompresörü dırayla çalıştırmak için ne yapmalı

yukarıda bahsettiğim gibi aslında sizde konuyu anladınız ama
orada yapılan farklı bir şey motor sıralama rolesi yok bildiğimiz 4 kontaklı role var

siz panodakı malzemeden dısarı cıkılmasını ıstemıyorsunuz yanlısmı anladım?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
istediğim özel bir role değil sadece bir kumanda devresi
iki basınç şalteri var iki tane motor için kontaktör birde 4 kontaklı role başkabir şey yok

ben değil bunu yapan kişi böyle yapmış beynim durdu artık
size havale ettim

Moderatör tarafında düzenlendi:
start uçları yerıne basınc anahtarını baglayın oldumu? Biri çalıştımı diğeri çalışmaz emnıyet kontagı var.

ama yok bu devre olmaz. basınc anahtarı devreden cıksada stop etmez. diğer basınc anahtarı calırsa stop eder.

bu sıralı çalışmayı sağlarmı sıralı yani kararlı olacak ilk kim kaparsa değil

aynı yere hava basıyorlar yani hava basıncı bir birine karışıyor ikiside aynı basıncı ölçe biliyor

olmuş bir kere:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
gokhan bey ılk verdiğim semada bıraz oynama yaptım. her basınc anahtarının uzerınde ayar vidası vardır oradan ayarlamayı yapın. örnegın ben semada basınc 1 e 3 bar verdim. basınç 2 yede 6 bar. tank boş oldumu ikisi aynı anda calısır ve 3 bara gelınce basınc 1 devreden cıkar. 6 bara kadar da diğeri çalışır. tank boşaldıgı zamanda once basınç 2 anahtarına baglı motor çalışır. eger hava fazla tüketiliyorsa 3 bara geldiği zaman basınç 1 devreye girer iki motorda beraber calısır.
Adım hıdır elımden gelen budur.

şimdi bu sistemde ilk çalışmada ikiside çalışır ama ikinci motor hep çalışır

Forum istatistikleri

Konular
128,947
Kullanıcılar
451,133
Son üye
ReDoX23

Yeni konular

Geri