Internet Üzerinden 24 On/Off Çıkış

üretildimi acaba

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Son durum baskı devre rahatca kullanılsın dıye ray tıp kutu ıcerısıne gırecek hale getırmeye calısıyorum.

güzel bir çalışma. web sayfası ethernet mini boardın içine mi atılıyor yoksa PIC tarafında mı ?

web sayfaları pic içinde ethernet mini board kullanmıyorum artık kart tümleşik.

Son halinde 20 adet çıkış olacak kart genişliği ray tipi kart beşiğine geçecek şekilde 72mm ayarlandı.Giriş gerilimi 12V röleler 12V olarak ayarlandı.Kart üzerindeki denetleyici atmega32dir.Elemanların tüm listesini yayınlayacağım kartı kontrol ettim.Sıkıntı olacağını zannetmiyorum.Malum sebeplerden kart üretimini 1 aya kadar anca yaptırabilirim sonrada çalışan halini ve gerçek resimleri siteye yüklerim acil ihtiyacı olan varsa baskı devreyi ekliyorum elemanları ekleyeceğim kartı ürettirsin bana göndersin yazılımını yüklerim.
Yazılımsal özellikler en başta yazdığım şekildedir.

Hayır istediğiniz şekilde değişir.50 pcb için 400TL+kdv istediler para bulunca yaptıracam artık

sadece pcb için mi istediler bu rakamı yoksa, malzeme ve montaj dahil mi

Sadece pcb fiyatı kart büyük 250 x 72mm delik içi kaplama çift katman pcb uzeri yeşil maskeli

ustam ethernet mini board istettim geldi ama baskı devresini bulamadım yardımcı olursan sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri