Kablosuz ses sistemleri hakkında ne düşünüyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eysan

Üye
Evde kablo kalabalığını sevmiyorum, bu nedenle yeni bir televizyon ve ses sistemi almayı düşünüyorum, kablosuz ses sistemi düşünüyorum, ne dersiniz iyi sonuç alırmıyım ?

Evde kablo kalabalığını sevmiyorum, bu nedenle yeni bir televizyon ve ses sistemi almayı düşünüyorum, kablosuz ses sistemi düşünüyorum, ne dersiniz iyi sonuç alırmıyım ?

kesinlikle çok berbat kablo olayı bende hiç hoşlanmıyorum... ama ses kalitelerinin gayet güzel olduğunu duydum...hatta daha iyi çünkü kablolularda hoparlörleri kablonun yettiği yere kadar uzatabiliyorsun odada. bu da sesin oda içinde eşit dağılmamasına ve yankı yapmasına neden oluyor. ama kablosuzlarda serbest olduğu için istediğin noktaya taşıyabiliyorsun, philips ve lg gibi markalarda iyi kalite cihazlar bulabilirsin

Kablosuz teknoloji bence çok güzel bütün ürünlerde olsa daha iyi olur ama şimdilik LG' nin çıkardığı kablosuz ev sinema sistemi gayet başarılı olmuş.

Benim hala kafamda soru işaretleri var ne yazık ki, kablosuz sistemin beni tatmin edebilecek sesi çıkarabileceğine pek inanmıyorum, inancım olsa satın almak için hemen araştırma içerisine gireceğim, kullanım olarak süper gerçekten, görüntü kirliliği yok, alan sınırı yok süper gerçekten.

Teknoloji o kadar ilerledi ki ben inanıyorum kablosuz ev sinema sistemide çok iyi olur.

Sesi bile kablosuz taşımayı başardıklarına göre yakında elektriğide kablosuz taşırlarsa hiç şaşmam, düşünsenize, fişe takmadan çalışan bir buzdolabı ne süper olurdu değilmi :)

Benim hala kafamda soru işaretleri var ne yazık ki, kablosuz sistemin beni tatmin edebilecek sesi çıkarabileceğine pek inanmıyorum, inancım olsa satın almak için hemen araştırma içerisine gireceğim, kullanım olarak süper gerçekten, görüntü kirliliği yok, alan sınırı yok süper gerçekten.

ses konusunda en iyi sizi tatmin edecek yöntem bir teknomarkete gidip orada test etmeniz olacaktır bence. daha önce sony ve lg'nin tanıtım stantları mevcuttu teknosada. zaten en kötü hazır dahil olmasa mutlaka örnek bir ürünle denemenize izin veriyorlar. şayet bir ses sistemi almayı düşünüyorsanız kesinlikle kablosuz blu-ray bir sistem alın

Bende kablosuz bir ses sistemi düşündüğüm için konuyu araştırıyorum, belki kullanan biriyle karşılaşır ve yorumlarını alırım diye umuyorum, önerdiğiniz modelleri inceledim, lg hb966trw blu-ray çok hoşuma gitti, birde kullanan birini bulur ve yorumlarını alırsam bu iş tamamdır.

Deneyen ya da kullanan birinin yorumunu almak bence de daha iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,858
Kullanıcılar
450,971
Son üye
cemgurel

Yeni konular

Geri