Kakr atması

elektrikten anlamıyorsanız elektrikçi çağırmalısınız
Kardeşim üstteki kakr atıyor element değiilse nedir acaba

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Kardes ilk olarak sofben baglantisinin sigorta kutusundan ozel linye ile cekilmesi gerekirdi,promlem burda basliyor...ayrica heater anahtardan sofben beslemesi mi geciyor ne sacma bir uygulama bu tam anlayamadim!..

Kardes ilk olarak sofben baglantisinin sigorta kutusundan ozel linye ile cekilmesi gerekirdi,promlem burda basliyor...ayrica heater anahtardan sofben beslemesi mi geciyor ne sacma bir uygulama bu tam anlayamadim!..
Evet heater anahtardan 6 lık kablo ile şohbene ve çamaşır makinesine hat geçiyor

Neden boyle bi anahtar konulmus.anahtara gelen kablo direk kutudan mi geliyor.o da mi 6 lik?

Anahtar acik konumda ve sofben calisiyor iken role acmiyorsa herhangi bi kacak durumu yok gibi gorunuyor..anahtari kaldirdiktan sonra role atiyorsa bence anahtar kontagi ark yapiyor ve zamanla daha hassas hale gelmis rolenin acmasina neden oluyor..anahtara girip cikan besleme hattinin klemenslerin siki olup olmadigini kontrol edin..imkaniniz varsa ve bu durumdan gercekten rahatsiz oluyorsaniz role ve anahtari degistrimeniz gerekli..( sohben calisiyorken herhangi bir kacak durumu yok soyledklerinize gore,sohbende sorun yok gorunuyor)

swiç diye bahsettiğiniz zannedersem sigorta anladığım kadarıyla elektrik bilginiz fazla değil. anlattıklarınıza göre şohben rezistansınız patlak veya kablolarınızda nötr toprak kısadevresi var sigortayı kapatsanız bile role açması normal servise veya bi elektrikçiye baktırmanızda fayda var ayrıca atmadığı durumda bile kullanmayın derim. slm

Varsa bi resim iyi olurdu.bu meshur anahtarimiz nasil biseymis ne amacla konulmus?.. Sizin bu anahtar veya swich dediginiz sey sigortamidir nedir merak ettik))

Varsa bi resim iyi olurdu.bu meshur anahtarimiz nasil biseymis ne amacla konulmus?.. Sizin bu anahtar veya swich dediginiz sey sigortamidir nedir merak ettik))
Sizin esas mesleğiniz stand upcılık mı acaba? Google a heater swich yazsan zaten göreceksin allah a hamd olsun zaten biliyoruz heater swich ne kakr ne. Bilgi az diye itham da bulunan arkadaş eaas senin bilgin az ki nerden bagsedildiğini anlamamışsın. Aleyküm Selam

Sizin esas mesleğiniz stand upcılık mı acaba? Google a heater swich yazsan zaten göreceksin allah a hamd olsun zaten biliyoruz heater swich ne kakr ne. Bilgi az diye itham da bulunan arkadaş eaas senin bilgin az ki nerden bagsedildiğini anlamamışsın. Aleyküm Selam
:). Yok degil)..nasil bise oldugunu goolgleden baktim gordum konunun en basinda sen merak etmeyesin..yalniz anlamadgimiz sey kim neden boyle sacma sapan bi uygulama yapmis)..neye yariyor bu heater midir nedir?..sana yardimci olmaya calisiyoruz kardes neden sinirleniyosun)

Forum istatistikleri

Konular
128,877
Kullanıcılar
451,007
Son üye
Kalyoncu 24

Yeni konular

Geri