Kayan yazı nasıl yapılır ?

mucit_1453

Üye
s.a arkadaşlar bu kayan yazı P10 paneller nasıl yapılır bildiğim kadarıyla hepsi hazır sistemler acaba bunların bayisi ithalatçısı kim ? bu işi yaparken nelere dikkat etmek gerekir ???

benim demek istediğim öyle değil artık çinliler çözmüş işi usta kayan yazı panelinin arkasında usb grişi yada kart okuyucu girişi var oraya belleği takıyon belklekte ne varsa aynısı çıkıyor panel de bana böyle küçük bişey bişey lazım ama istediğim gibi bişey bulamıyorum ... :(

Bende bu kayan yazı ve led tabela konusunda yardım bekliyorum çalıştığım okula led tabela yapcam ama yardımcı olan kimse yok

Bende bu kayan yazı ve led tabela konusunda yardım bekliyorum çalıştığım okula led tabela yapcam ama yardımcı olan kimse yok

led tabela işini ben biliyorum hocam yaptım 2 sefer biraz zor ama zevkli işdir ama şimdi kayan yazı daha popüler bend ebu kayan yazı işini çözmeye çalışıyorum ..

led tabela yapim diyorum daha rahat olur sanki hazırda pek emek olmaz diye düşünüyorum

led tabela yapim diyorum daha rahat olur sanki hazırda pek emek olmaz diye düşünüyorum

doğru öyle ama kayan yazıya istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. şimdi teknoloji gelişti hocam artık öyle eskisi gibi dotmatriskler felan yok adam kayan yazı panelinin arkasına usb girişi yada hafıza kartı girişine belleği takıyor bellekte ne varsa aynısı o çıkıyor hem birde şu var şimdi led tabela yapacaksınız bunun ledleri genelde bin li paketlerde satılıyor siz aldınız bunun 400 tanesini kullandınız gerisi elinizde patlıyor yani bu işi yapıyorsanız işin sürekliliği olması lazım yoksa zarar ederseniz bunu bilin şu an benim elimde mantar led yapştırıdı dekota büssürü malzeme kaldı iş yok ne yapacan ???

Forum istatistikleri

Konular
129,325
Kullanıcılar
451,772
Son üye
QFaruk

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri