kompanzasyon ile ilgili

Kardeşim öksüz çocuk adamlar bu siteyi birileri bir şeyler sorsun bilenlerde cevap versin bilmeyenler de bir şeyler öğrensin diye kurmuş herhalde eğer ki bildiğini yazmak bu kadar zor geliyor ise yazma kardeşim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sorduğum sorunun cevabını en net şekilde bilen arkadaşlar ustalar cevap yazdı zaten onlara da Teşekkürler

Bir de adam yazmış demiş ki başkalarının enerjisi ni har vurup harman savunmayın sanki adama direğe çık hat bağla dedik iki soru sorduk bilen ustalar cevabını yazıyor zaten sana zor geliyor ise yazma arkadaş

Valla adım geçimsize çıkacak ama dayanamıyorum. usta ,paşa ,aga , diye diye öyle değişik tipler ürediki forum sitres sarmalı oldu. Birine yanlış bilgi versen öbürü saldırıyor. Atın bunları siteden ,yeniler kahrolsun, bilen bilmeyen ötüyor demek için adam yemiyor içmiyor sanki. Gulelim eglenelim icatlar yapalım. Paylaşalım . Soru sorarken çekiniyoruz ulen fırca yermiyiz diye :)

Son düzenleme:
Aynen öyle kardeşim adam sanki sadrazam altı üstü bir cevap yazacak sanki bulunmayan hint kumaşı ikidir aynı şekilde ters cevab yazmış o öksüz

sn. suat aydın ve sn. tex bu sitedeki temel amacınız öğrenmek ve öğretmek bilgi edinmek ise insanlarla konuşurken kullandığınız üsluba dikkat etmelisiniz.Sn.suataydın Yaşlı uzman arkadaşımızla tartışmanıza şahit oldum aranızda ne geçti bilmiyorum fakat geçmiş mesajlarımda yaşlıuzman arkadaşa bazen soru sorarken sert bir üslüp la soru sorduğumda bile kendisinden yumuşak ve kırıcı olmayan bir üslüpla cevap verdiğini gördüm bu sitede teknik anlamda en bilgili kişilerden biridir kendisi ve çok hayati ve güzel bilgiler verip tecrübelerini bizlere aktarmaktadır.
Bu konuyu ilk mesajından buraya inceledim dedim belki yanlış birşeyler mi yazdım acaba ve diğer arkadaşların mesajlarını da inceledim özellikle Sn. öksüzçocuk hoş bir dille size uyarıda bulunmuş ve size cevap veren insanların mesajlarını basit bir şeymiş gibi görüp ''sanki sadrazam altıüstü cevap yazacak'' diyerek size cevap veren insanları keriz yerine koymayın lütfen.Sizin altı üstü cevap yazacak dediğiniz konular bazen çok zorluklarla bazende çok acı tecrübelerle öğrenilmiş yıllarca denenerek elde edilmiş bilgilerdir. Bu insanlar sizler gibi bu mesleğe yeni başlamış kişileri takmak zorunda değildir.Ben şahsen temel bilgisi olmayan insanlara elimden geldiğince cevap vermemeye özen gösteriyorum.ismi burda teknisyen,tekniker,mühendis olan onlarca kişi ve çok saçma sapan sorular soran yüzlerce konu mevcut,bilgi kirliliği de mevcut .Balık yemeği değilde balık tutmayı öğrenmek istiyorsanız insanlara saygı duymak ve onları kırmamak zorundasınız

Sayın @tex sorduğunuz soru forumda defalarca sorulmuş ve cevabı da defalarca verilmiş bir sorudur, kayda geçmemiş orijinal durum ve sorular için erinmeyip üşenmeyip cevapta yazıyoruz , yeri geliyor kafada patlatıyoruz hiçbir menfaat gözetmeden. Forum yönetimi Allah selamet versin karbon kağıdı ile kopyalanmış gibi aynı soru ve durumlar için kimseye bu konunun cevabı forumda var bir zahmet bak demiyor , milletten fırçayı da biz yiyoruz @Aksi , @MuraTh,@GokhaN ,@Eray KIRIMLI . Madem öyleyse bende bundan sonra uzunca bir süre susmayı tercih ediyorum.

Son düzenleme:
Haklısınız. Günaydın kazasız belasız gunler.

arkdaslar abilerim kardeslerim susmak bırseyı cozmeyecektır ne yazıkkı bızım insanımızda arastırma yetenegı bıraz ksıstlı buyuzden bır cok benzer konu acılıyor bu kompanzasyon ve yıldız ucgen bunlardan bazıları acın bakın bınlerce konu var bununla ılgılı malesef olmayada devam edecektır bız bılgı paylasmayı sevıyoruz ve bılgı almayıda sevıyoruz meslegımızı sevıyoruz verdıgımız bılgıler bırının ısını gordugu zaman o insanın belkide calsıma hayatına katkıda bulunuyoruz ve calıstıgı sırkette devam edebilmesine destek oluyoruz kımı zaman mevzu olan konular gene acılsın gene cevap yazmaktan cekınmez gene yazarız ama lutfen 3 temel faktoru aklımızdan cıkarmamak lazım SEVGİ-SAYGI-ANLAYIS cumleten hayırlı isler hayırlı cumlar...

arkdaslar abilerim kardeslerim susmak bırseyı cozmeyecektır ne yazıkkı bızım insanımızda arastırma yetenegı bıraz ksıstlı buyuzden bır cok benzer konu acılıyor bu kompanzasyon ve yıldız ucgen bunlardan bazıları acın bakın bınlerce konu var bununla ılgılı malesef olmayada devam edecektır bız bılgı paylasmayı sevıyoruz ve bılgı almayıda sevıyoruz meslegımızı sevıyoruz verdıgımız bılgıler bırının ısını gordugu zaman o insanın belkide calsıma hayatına katkıda bulunuyoruz ve calıstıgı sırkette devam edebilmesine destek oluyoruz kımı zaman mevzu olan konular gene acılsın gene cevap yazmaktan cekınmez gene yazarız ama lutfen 3 temel faktoru aklımızdan cıkarmamak lazım SEVGİ-SAYGI-ANLAYIS cumleten hayırlı isler hayırlı cumlar...
Daha önceki beyanım üzere bende bundan sonra susup sadece izleyen olmayı tercih ediyorum ; herkese iyi mesailer....

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,032
Kullanıcılar
451,288
Son üye
f.merve

Yeni konular

Geri