Lg / ls ig5 sürücü

amino

Üye
Merhaba arkadaşlar Lg / Ls Ig5 sürücüye ait türkçe kılavuz olan arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim şuan bunun ingilizcesi var ama işimi görmüyor çünkü anlamıyorum yardımlarınızı bekliyorum

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Banada abb nİn drİve wİndow programi ve kablo baĞlanti Şemasi lazim yardimci olacak arkadaŞlara Şİmdİden teŞekkÜrlerİmİ sunarim herkeze bİlgİ paylaŞiminda baŞarilar dİlerİm kolay gelsİn

Merhaba Arkadaşlar
İg5 sersine ait türkçe klavuz ************* boş mesaj atarsan göndererim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba ,
Benim acil olarak LG5 frekans konvertörü parametre bilgilerine ihtiyacım var.
Elinizde bu cihazın bir dökümanı veya kataloğu mevcut ise yardımınızı rica ediyorum.
Teşekkür ederim.

Merhaba, ls sürücüye ihtiyacım var kod : Sv004ig5a-4 tlf:216 3076958

Arkadaşlar merhaba ,
Benim acil olarak LG5 frekans konvertörü parametre bilgilerine ihtiyacım var.
Elinizde bu cihazın bir dökümanı veya kataloğu mevcut ise yardımınızı rica ediyorum.
Teşekkür ederim.

merhaba banada frekans dönüştürücü lazım rus malı bir cihazım var nerde yaptırabilirim veya sıfırdan imal eden varmıdır tanıdığınız elimde rusça bir şartnamesi var 220v 200hz 36v garilim yazıyor.

slm arkadaşlar
LG IV5; 5,5 KW - 7,5 KW uygun fiyatlarla satan bildiğiniz bir yar varsa tel, bilgi paylaşırsanız memnun olurum
teşekkürler

İG5A sürücüye ait türkçe kitapçığı ekteki linkten indirebilirsiniz.
LG ye ait diğer sürücü ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BEHA OTOMASYON

IG5-Türkçe manuel hala ihtiyaç duyanlara güle güle kullanın

Ekli dosyalar

• İG5 Serisi Manuel (TR).pdf
    1.9 MB · Görüntüleme: 5

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,254
Kullanıcılar
451,654
Son üye