Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

Tamir için cihaz getirenlerin '' cihaz sağlam, ama....'' diye söze başlamaları beni deli ediyor. Tabii ki bende '' sağlamsa neden getirdin'' diye cevap vermek zorunda kalıyorum.

flüoresant lamba tamir etmek yerine 4 katlı binanın tesisatını yapmak daha kolay..
i hate flüoresant:)

Mesleğimden değilde Meslekten anlamayıp kendilerini yüksek elektrik mühendisi gibi görüp çalışan sistemelrin ayarları ile oynayıp bozan kişilerden nefret ediyorum...:mad:

Bırakın işi bilene o halletsin.Her insanın kendini geliştirdiği bir nokta vardır.Herkez kendi işine baksın. Anlamadığınız şeylere burnunuz girmesin sonra elektrik çarpar Allah etmeye :p

cevaplara katılyorum ve cebine k.kaemi pense takıp ortalığı karıştıranların pisliğini temizlemekten nefret ediyorum

Ampul takmayı bile beceremeyip eli cebinde yüksek mühendis konuşmaları yapan insanlardan tiksiniyiroum. Her seferinde de "buyur sen yap." şeklinde müdahalede bulunuyorum. Bu eylemlerim devam edecek: )

Ha bir şey daha var. Nefret değil sadece rahatsızlık. Ellerimin tahriş olması canımı sıkıyor. Bir de onları sürekli yıkamak var. Pöff : )

Bir işe başlayıp beceremeyip dağıtan yüzüne gözüne bulaştırdıktan sonra gelip bana yardım edermisin demelerinden nefret ediyorum.yapıyorsan hiç elleme bırak anlayan baksın.birde fabrikada arızayla uğraşırken üretim müdürü gelip ne zaman biter demesine gıçık oluyorum.

zaman gelir makina basında arıza ararken maydanoz kisilikli insanlar biter yanında usta ne yi? var nezaman biter ? arıza şundan mı ? yoksa bundan mı? gelde konsatre ol sinirlemeden işine devam et

arkadaslar bız ıkı kısıyız aynı ıs yerınde calısıyoruz nefret ettıgımız tek olay herkezın bırseyler bıldıgını sanması ınsanın meslegıne saygı duyulmaması hanı varya ben bılırım ben yaparım adamlar cok burada yaw .. tablıye atmaya bayılırım ama tablıye borularını demırlerın arasından cakmaya nefret edıyorum ne el gırıyor ne ayak gerısı tırıt

tezgah operatörünün sırf kaytarmak icin makinanın bir yerlerini kurcalamasını...vede ben yapınca aaaa ordanmıymış diyerek beni saf
yerine koyan saf lara gıcık oluyorum..bazen şikayet etmediğim icin pişman oluyorum.mesleğin bu kısmını sevmiyorum

zaman gelir makina basında arıza ararken maydanoz kisilikli insanlar biter yanında usta ne yi? var nezaman biter ? arıza şundan mı ? yoksa bundan mı? gelde konsatre ol sinirlemeden işine devam et

Allah kahretsin
sırf bu yuzden 10 kılo verdım erıdım bıttım
arızaya zamanmı verılır be

gaib ten haber verecek adammıyız biz teknık eleman asla arızaya zaman veremez neyın ne oldugu arıza sebebı bulunup gıderılmeden hıc bır sey soylenemez
pıyasa ceketsız dolu kardesım bu bızım kaderımız

Forum istatistikleri

Konular
128,910
Kullanıcılar
451,064
Son üye
ilayda_7

Yeni konular

Geri