Mobese Kameraları Hk. Bilgi?

cctv sistemi olsun fiber optik olsun yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar varsa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiği kadar

gerçek 5 ghz lik access poıntlerle kablosuz aktarım yapıyorlar eskısehır mobese sıstemleri bu sekılde calısıyor projede calıstım kullandımda aslında konusu bıraz uzun yazmakla bıtmez

Bir kamu kuruluşunda mobese sistemlerinin kuruluşunda görevlendirilcez.
Ancak sistemin genel yapısı hakkında yeterli bilgim yok.Daha önce bu sistemleri kuran ve işletmesini
gerçekleştiren arkadaşlar varsa genel yapısını ve hassas noktalar varsa bunları açıklayabilirler mi?
Şimdiden teşekkür ederim.

merhaba arkadaşım yaklaşık 34 adet ilçe sistemi ve 4 adet ilin mobese (kgys ) sistemini kurduk nasıl bir bilgiye ihtiyacınız var ..öncelikle kygs tip şartnamesini inceleyiniz bence.sonrasında size ürün ve kabloısuz iletişim yapısı ile ilgili istemediğiniz kadar bilgi verebilirim...
arkadaşlar acil olarak mobesa kameralar ile ilgili bilgi dökuman elinizde ne varsa hepsine ihtiyacım var

merhaba arkadaşım yaklaşık 34 adet ilçe sistemi ve 4 adet ilin mobese (kgys ) sistemini kurduk nasıl bir bilgiye ihtiyacınız var ..öncelikle kygs tip şartnamesini inceleyiniz bence.sonrasında size ürün ve kabloısuz iletişim yapısı ile ilgili istemediğiniz kadar bilgi verebilirim...

ben meslek lisesinde öğretmenim öğrencilere mobese sistemleri hakkında bilgi verecem ama tam olarak sistemin kuruluşunda hangi malzemeler kullanılıyor görüntü iletimi nasıl yapılıyor,besleme nasıl yapılmalı vs. konularda bilgi sahibi değilim bu konu hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz.

İnternet ortamında yığınla bilgi var ama doğru düzgün bir dosya ya da döküman yok özellikle IP kamera sistemleri ile ilgili...varsa elinde olan döküman filan bende isterim...

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri