Mppt cihaz güneş panelini görmüyor

Panellerde birinci, ikinci sınıf, class-a, class-b diye gruplarda üretilir. Ya da sorunlu olanlar class-b diye ayrılır. Eğer sizin kısa devre ve bağlantılarınız sebebiyle hasarlanmanışsa, muhtemelen kendi sorunu zamanla hasarı artırmıştır.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
merhaba dostlar;
46v 450 w güneş panelim var, voltaj ölçümü yaptım 46 görüyorum, kısa devre testi yaptım ondada sıkıntı yok ama mppt cihazım güneş panelini görmüyor, mppt cihazımda sorun yok ( 12 v aküyü solar tarafına bağladım çalışıyor, 28 v , 72 v adaptör var, 72 v lityum bataryam var onlarla çalıştırıyor mppt

mppt cihazım güneş panelinin üretti 46 v enerjiyi dc değilde ac olarakmı görüyor acaba,

güneş panelinden gelen enerji mppt cihaza girmeden önce ac to dc mi kullanmam gerekir.Güneş panelinde sıkıntı yok, mppt yok neden çalıştıramıyorum anlamış değilim.
merhaba dostlar;
46v 450 w güneş panelim var, voltaj ölçümü yaptım 46 görüyorum, kısa devre testi yaptım ondada sıkıntı yok ama mppt cihazım güneş panelini görmüyor, mppt cihazımda sorun yok ( 12 v aküyü solar tarafına bağladım çalışıyor, 28 v , 72 v adaptör var, 72 v lityum bataryam var onlarla çalıştırıyor mppt

mppt cihazım güneş panelinin üretti 46 v enerjiyi dc değilde ac olarakmı görüyor acaba,

güneş panelinden gelen enerji mppt cihaza girmeden önce ac to dc mi kullanmam gerekir.Güneş panelinde sıkıntı yok, mppt yok neden çalıştıramıyorum anlamış değilim.
İyi Akşamlar
Bu video katkı sağlayacaktır

Forum istatistikleri

Konular
129,084
Kullanıcılar
451,379
Son üye
memis.dincsoy@berkeotomas

Yeni konular

Geri